• Verslo vadovų klube – apie unikalią patirtį

    Verslo vadovų klube – apie unikalią patirtį

    Sausio 11 d. Kauno PPA rūmų Verslo vadovų klube svečiavosi Lietuvos šaulių sąjungos Mokymo centro vadovas Virgilijus Milišauskas, turintis 4 metų gyvenimo ir darbo prie Afrikos krantų patirties, kurią įgijo padidintos rizikos zonose saugodamas prekybos verslą ir laivų įgulas nuo piratų keliamų pavojų.

    2011 m. Indijos vandenyne kasdien vyko kruvini karai, kurių masto neįvertino ne tik paprasti piliečiai, bet ir šalių vyriausybės. Susitikimo metu buvo pasakojama, kaip iki 2016 m. pavyko išspręsti piratavimo problemą prie Somalio krantų. Jei nėra ginkluotos apsaugos, kai kuriuose regionuose laivai paprasčiausiai nedraudžiami, todėl krovinius gabenančios bendrovės yra priverstos ieškoti profesionalų apsaugininkų.

    Klubo nariai turėjo išskirtinę galimybę išgirsti apie Somalio piratų atsiradimo pradžią, ginkluotų apsaugos komandų įteisinimą laivuose, tarptautinių ginkluotos apsaugos bendrovių samdinius, apsaugos komandų darbo specifiką ir buitį, laivininkystės bendrovių verslą ir darbo specifiką.

    Po nuoširdaus ir turiningo pokalbio su kviestiniu svečiu Vadovų klubo nariai domėjosi Lietuvos šaulių sąjungos veikla ir galimybe joje dalyvauti.


Skip to content