• Verslo vadovai susitiko su Kauno miesto meru A. Kupčinsku

    Rūmuose veikiančio Verslo vadovų klubo nariai turėjo galimybę su Kauno meru Andriumi Kupčinsku aptarti miesto aktualijas.

    Dvi valandas trukusio pokalbio metu verslininkai teiravosi apie Kauno ateitį, viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimą, diskutavo apie bendras pastangas stiprinant miesto ekonomiką ir gerinant finansinę situaciją, kuriant geresnę verslo aplinką, didinant investicinį patrauklumą, keliant gyvenimo lygį ir kt.

    Verslo vadovams meras A. Kupčinskas suteikė nemažai informacijos apie miesto biudžeto būklę ir veiksmus, siekiant didesnio ir efektyvesnio ES lėšų panaudojimo, pristatė 2014-2020 m. finansavimo laikotarpiui rengiamus projektus. Nepaisant kai kurių pamokų, miesto valdžia nusiteikusi toliau stiprinti viešojo ir privataus kapitalo partnerystę, didinti valdininkų asmeninė atsakomybę vykdant bendrus projektus.

    Meras paragino verslininku prisidėti puošiant miestą šventiniu žiemos laikotarpiu. Už savo pastato ar aplinkos papuošimą kalėdiniais akcentais įmonės gali būti atleistos nuo išorinės reklamos mokesčio. Miesto vadovas taip pat pakvietė verslininkus į tradicinį kalėdinį miesto labdaros balių Rotušėje.

Skip to content