• Verslo taryba apibrėžė prioritetus

  Verslo taryba apibrėžė prioritetus

  Balandžio 6 d. savivaldybėje vyko Verslo tarybos posėdis, kurio metu buvo diskutuojama apie tarybos veiklos prioritetus.

  Pagal bendradarbiavimo sutartį, kurią Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija ir Kauno miesto savivaldybė pasirašė kovo pabaigoje, Verslo tarybą sudaro po penkis deleguotus atstovus iš kiekvienos sutarties šalies. Verslo tarybai pirmininkauja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis. Tai – pirmoji tokia savivaldos ir verslo bendradarbiavimo forma Lietuvoje.

  Pirmojo posėdžio metu nuspręsta sudaryti šešias ekspertų grupes, kurios kuruos verslo aplinkos, miesto įvaizdžio, ES struktūrinės paramos ir investicijų, švietimo ir inovacijų, miesto ūkio bei darnaus vystymo ir urbanistikos sritis.

  „Aktyvi verslo tarybos veikla skatins informacijos sklaidą bei operatyvų keitimąsi ja įvairiais miesto plėtros klausimais, prisidės prie spartesnio miesto ekonominio vystymosi. Neabejoju, jog ekspertų grupių bendradarbiavimas duos daug naudos įgyvendinant miesto plėtros programas, tobulinant verslo aplinką ir skatinant miesto ekonominį vystymąsi“, – teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

  Verslo taryba svarstyti miestui, verslininkams ir pramonininkams svarbių klausimų rinksis kartą per mėnesį.

Skip to content