• Verslo strategijos mokymai mokytojams

  Verslo strategijos mokymai mokytojams

  Gegužės 20 d. Marijampolės profesinio rengimo centras į Verslo strategijos mokymus pakvietė įvairių specialybių profesijos mokytojus bei kolegas iš kitų mokyklų.

  Pirmieji centro koordinuojamo Leonardo da Vinci programos naujovių perkėlimo projekto „Bestrain“ (Verslo strategijos vystymo mokymai) Nr. LLP-LDV-TOI-2011-LT-0093 mokymai vyko kovo mėnesį. Jų metu ekonomikos mokytoja metodininkė Elvyra Lakickienė supažindino dalyvius su verslo ir verslumo strateginiu planavimu, mokinių verslumo ugdymu.

  Baigiamuosiuose mokymuose buvo pristatyta projekto tinklapyje www.bestrain.eu
  esanti mokomoji medžiaga. Projekto dalyviai iš Lietuvos, Austrijos, Kipro ir Ispanijos adaptavo mokomąją medžiagą, parengė gerosios praktikos pavyzdžius, sukūrė interaktyvią mokomąją priemonę. Šiuo metu projekto svetainėje yra mokomoji medžiaga anglų, lietuvių, ispanų ir graikų kalbomis.

  E.Lakickienė pristatė penkis mokomuosius modulius, bet šių mokymų metu bene svarbiausia buvo praktiškai išbandyti interaktyvią animacinę mokymo priemonę – žaidimą. Šio žaidimo pagalba galima pasitikrinti ekonomines žinias, žinias apie strateginį valdymą. Šis žaidimas ne tik patrauklus, bet ir naudingas mokymų dalyviams, t. y. juo pasinaudojęs mokytojas ar MVĮ darbuotojas galės bandyti kurti savo ar įmonės verslo planą, suprasti, ar dirba teisinga kryptimi.

  Žaidimą gali išbandyti visi besimokantieji verslo http://www.bestrain.eu/lt/e-mokymosi-platforma
  .

  Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Skip to content