• Naujienos
 • Verslo pusryčiai su Kauno rajono savivaldybės meru V. Makūnu

  Verslo pusryčiai su Kauno rajono savivaldybės meru V. Makūnu

  Akcentas – į žmogų, jo gyvenimo kokybę ir socialinį saugumą. „Verslo sąlygos yra svarbu, tačiau niekas nesikeltų į Akademiją, Raudondvarį ar kitą rajono gyvenvientę, jei ten nebūtų mokyklos, darželio, sveikatos paslaugų, kultūros“, – teigia Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams, rajone įsikūrusiems verslininkams meras pristatė šių metų rajono biudžeto pajamų šaltinius, programiniu principu grįstą lėšų paskirstymą ir 2017 m. investicijų programą. Joje 4 mln. eurų numatyti Garliavos miesto plėtrai, 2 mln. eurų – laisvosios ekonominės zonos infrastruktūrai, reikšmingos investicijos Zapyškio teritorijai, buvusios karinės zonos prie Karmėlavos sutvarkymui ir kt.

  Nuo liepos 14 iki rugpjūčio 18 d., kai bus rekonstruojamas Vilniaus oro uostas, Karmėlava taps pagrindiniais šalies oro vartais. Todėl čia kuriama laikina infrastruktūra, plečiamos automobilių parkavimo aikštelės, rekonstruojamas keleivių terminalas, o birželį oro uosto teritorijoje pradės veikti 104 vietų 3 žvaigždučių viešbutis.

  Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, kalbėdamas apie emigracijos mastus ir būdus jai mažinti, pabrėžė verslo atsakomybę didinti veiklos efektyvumą, darbo našumą, kurti pridėtinę vertę ir didinti darbo užmokestį: „Europos Sąjungos, ministerijų veiksmai ir skiriamos lėšos yra lašas jūroje. Užduotis ir sprendimai yra mūsų rankose. Atlyginimai turės didėti du- tris kartus. Savo versluose reikia ugdyti pagarbą dirbančiam žmogui ir jo lūkesčiams Jeigu to nebus, įmonės po keturių metų galės užsidaryti. Tai galimybė ir atsakomybė susigrąžinti emigrantus.“

  Tą pačią orientaciją į žmogų, jo ekonominį ir socialinį saugumą akcentavo ir Kauno teritorinės darbo biržos direktorius Tautvydas Bielozarevičius.

  Verslo pusryčiai vyko Kauno rajone, netoli Babtų įsikūrusiame naujame laisvalaikio ir konferencijų centre „Siesta“.


Skip to content