• Verslo pusryčiai su Kauno m. savivaldybės administracijos vadovu

  Verslo pusryčiai su Kauno m. savivaldybės administracijos vadovu

  Keliolika Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių – įmonių vadovų verslo pusryčiuose „Best Baltic Kaunas“ viešbučio „Bibliotekos“ salėje susitiko su Kauno m. savivaldybės administracijos direktoriumi Gediminu Petrausku.

  Pirmą kartą po ilgametės pertraukos surengtuose verslo pusryčiuose rūmų nariai turėjo galimybę tiesiogiai iš vieno pagrindinių Kauno vadovų sužinoti apie strateginius miesto infrastruktūros objektus, ES lėšomis finansuojamus investicinius projektus, numatomas svarbių objektų rekonstrukcijas ir kt.

  Verslo vadovai informuoti apie pietrytinio aplinkkelio, HE ir kitų tiltų, viadukų, su „Rail Baltica“ trasa susijusių statybų darbus. Numatoma, kad pietrytinis aplinkkelis bus baigtas iki 2019 m. Per kelerius metus, iki 2019 m. lapkričio, bus rekonstruota ir visa Laisvės alėja iki Vilniaus gatvės. Laukia didžiulės europinių lėšų investicijos į vadinamąsias integruotas teritorijas Aleksote ir Žaliakalnyje.

  Bendrovių vadovai Savivaldybės administracijos direktoriui papasakojo apie sėkmingą savo bendrovių veiklą, akcentavo problemas, kurios rūpi jiems ne tik kaip verslo lyderiams, bet kaip kauniečiams. Tai švietimo, viešojo transporto, automobilių parkavimo mieste ir kiti klausimai. G. Petrauskas paminėjo, kad vien centre numatoma įrengti dvi didžiules automobilių parkavimo aikšteles ties „Merkurijumi“ ir Savivaldybės kieme.

  Verslo vadovai džiaugėsi Kaune vykstančiais pozityviais pokyčiais ir išreiškė norą prisidėti kuriant miesto pažangą.

  Numatoma, kad tokio formato susitikimus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai rengs kas du mėnesiai.


Skip to content