• Naujienos
 • Verslo pietūs Jonavoje

  Verslo pietūs Jonavoje

  Prabėgus metams po Jonavos rajono savivaldybės sutarties pasirašymo su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais (KPPAR), atstovaujamais Jonavos atstovybės vadovo Alfonso Meškausko, rajono meras Mindaugas Sinkevičius pakvietė į verslo pietus. Per tuos metus Jonavos atstovybė išaugo ir tapo KPPAR filialu.

  Aktualių verslui temų buvo daug, tačiau susitikimo – apskritojo stalo diskusijos „Metai po sutarties pasirašymo: bendradarbiavimas gerinant verslo aplinką Jonavoje, įvykiai, tikslai ir planai“ metu analizuotos trys: Jonavos rajone esantys laisvi komercinės paskirties sklypai/ pastatai; naujovės, nuo sausio 1 d. įsigaliojus Teritorijų planavimo įstatymo pakeitimams; šiuo metu rengiami Jonavos rajono specialieji/detalieji planai ir į ką atkreipti dėmesį; Jonavos turizmo ir verslo informacijos centro ateities vizija bei vietos verslo poreikių tenkinimas.

  KPPAR Jonavos filialo vadovo Alfonsas Meškausko nuomone, puiku, kad verslininkai ir savivaldybės vadovybė susitinka ir aktualiais klausimais kartu ieško geriausio sprendimo. Sutartinai dirbant galima išspręsti svarbius rajono bendruomenės klausimus. Be to, susitikimo – apskritojo stalo diskusijos metu verslininkai iš pirmų lūpų išgirdo apie galimybes investuoti Jonavos rajone.

  Mero Mindaugo Sinkevičiaus teigimu, susitikimams su verslu visada bus rasta laiko, o susitikimo forma ir turinys priklausys nuo pačių verslininkų noro. „Manau, jog šis susitikimas savivaldybei yra puiki galimybė betarpiškai pabendrauti su rajono verslininkais, pristatyti savivaldybėje rengiamus planus ir rengiamas miesto plėtros vizijas. Verslui tai galimybė sužinoti naujausią informaciją ir galbūt užčiuopti naujas perspektyvas esamo verslo plėtrai ar naujo verslo pradžiai. Jeigu verslininkai liks patenkinti tokiu bendravimo formatu, ir ateityje rengsime panašius susitikimus“, – sakė rajono vadovas.

  Susitikime – apskritojo stalo diskusijoje dalyvavo mero pavaduotojai Remigijus Osauskas ir Vytautas Venckūnas, administracijos direktorius Jonas Klemensas Sungaila, rajono Tarybos nariai, verslo atstovai. Klausimų, pastebėjimų turėjo verslininkai Antanas Benaitis, Jolita Peleckienė, Kęstutis Keraitis, rajono Tarybos narys Edmundas Gedvila, kt.

Skip to content