• Naujienos
 • Verslo moterys rinkosi Kaune

  Verslo moterys rinkosi Kaune

  Vasario 20-21 d. Kaune vyko visuotinis Verslo moterų tinklo susitikimas. Jo tema – „Susipažinkime artimiau – Kaunas“.

  Tradiciniai verslo moterų susitikimai vyksta nuo 2012 m. Pagrindinis jų tikslas – susipažinti tarpusavyje, padiskutuoti aktualiomis temomis, dalintis gerąja patirtimi, užmegzti verslo ryšius ar tiesiog linksmai paleisti laiką. Visuotiniai susitikimai jau vyko Trakuose, Panevėžyje, Druskininkuose, Palangoje, o šiemet susitikimą organizavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Kauno verslo moterų tinklo narės.

  Vieną vasario penktadienio vakarą AB „Stumbras“ muziejuje susitiko daugiau nei keturios dešimtys verslininkių iš Kauno, Vilniaus, Šiaulių ir Klaipėdos regionų. Pradžioje moterys susipažino su viena seniausių Kaune veikiančių įmonių. Gamyklos istoriją, kuri yra skaičiuojama nuo 1904 m., pristatė gidė Aida Čepienė, o ekskursiją po įmonę ir gėrimų degustaciją pravedė Vidmantė Mickevičienė. Vakaras buvo labai nuotaikingas ir informatyvus. Vėliau moterys lankė „Saulėja SPA“ pirtį, kurioje laukė žinomo pirtininko Antano Bagdono programa.

  Šeštadienio rytą visos renginio dalyvės buvo suskirstytos į tris grupes ir išlydėtos į ekskursiją su gidėmis po Kauną. Verslininkės artimiau susipažino su Kaunu, jo istorija ir dabartimi bei aplankė įžymiausias Kauno vietas. Paskutine ekskursijos stotele tapo Lietuvos Istorinė prezidentūra, kurioje renginio dalyves pasitiko dr. Ingrida Jakubavičienė, knygos „Seserys Sofija Smetonienė ir Jadvyga Tūbelienė“ autorė. Ji moterims papasakojo apie laikinosios sostinės inteligentiją.

  Paskutinis renginio akcentas buvo šventinis vakaras viešbučio „Park Inn“ Alfa salėje. Vakarą pradėjo Kauno verslo moterų tinklo pirmininkė Fausta Puzanovienė, kuri pasidžiaugė tokiu gražiu ir gausiu verslo moterų tinklo būriu Kaune bei pakvietė sveikinimo žodį tarti Kauno verslo moterų tinklo garbės narę, Birštono merę Nijolę Dirginčienę.

  Po merės kalbos viso Verslo moterų tinklo Lietuvoje prezidentė Dalia Foigt-Norvaišienė paminėjo svarbiausius metų tinklo pasiekimus, pasidžiaugė verslo moterų konferencija, kuri buvo organizuojama kartu su LR Ūkio ministerija, ir palinkėjo gerų ir prasmingų pasiekimų.

  Alma Ziziliauskienė iš Vilniaus moterų tinklo trumpai pristatė, kaip sekasi įgyvendinti tinklo metų misiją „Šiandien studentas – rytoj verslininkas“, paragindama ir kitų regionų nares prisidėti prie jos įgyvendinimo.

  Lietuvos Verslo moterų tinklo įkūrėja Asta Šileikienė pasidžiaugė, kad tinklas gyvuoja ir klesti, padėkojo Prekybos, pramonės ir amatų rūmams už palaikymą ir paramą įgyvendinant tinklo idėją bei palinkėjo nepamiršti svarbiausių tinklo tikslo – ne tik gauti, bet ir duoti.

  Po oficialiosios dalies verslo moterys tikrino savo žinias apie Kauną „protų mūšyje“, kurį pravedė istorikas Jonas Palys. Moterys turėjo panaudoti ne tik istorines, bet ir muzikines bei kartografines žinias. Laimėjusios komandos apdovanotos renginio rėmėjų prizais.

  Dar viena didelė vakaro intriga buvo „Mis“ rinkimai. Kvietime į renginį nurodytas aprangos kodas – kaunietė – sukėlė daug diskusijų. Kaip atrodo kaunietė? Ar tai tarpukario dama, ar šių dienų „kavenska“? Atvykusios į renginį moterys įrodė, kad kaunietė – tai graži ir savimi pasitikinti moteris. Renginio dalyvės balsavo, ir „Mis“ titulas atiteko Aldonai Kabokienei iš Vilniaus. Jai įteiktas „Lexus Kaunas“ prizas – savaitgalis su Lexus. Pirmąja vicemis buvo išrinkta Olga Grigienė iš Kauno, o antrąja Živilė Vaitkūnienė, taip pat iš Kauno.

  Vakaras buvo kupinas muzikos, moterų bendravimo, naujų pažinčių, idėjų ateities veikloms, juoko ir gerų emocijų.

  Kauno verslo moterų tinklas dėkoja renginio rėmėjams – UAB „Autotoja“, UAB „Linolitas“, UAB „Serfas“, UAB „Tuvlita“, UAB „Metga“, UAB „Kauno energetikos remontas“.

  Renginio partneriams – Nordea banko Lietuvos filialui, „Saulėjai SPA“, dizainerei Ingai Kličienei, UAB „Barker home“, UAB „Diremta“, UAB „Ergolain projektai“, Kauno technologijos universitetui, restoranui „Birštono Kurhauzas“, J. Gulbinienės įmonei, UAB „Vynėja“.

  Renginio automobilis – Lexus Kaunas.


Skip to content