• Verslo moterys degustavo… meną

    Verslo moterys degustavo… meną

    „Menas yra būdas pamatyti savo sielą“,– kaip suprasti, o tiksliau pajausti meną, sausio 19-osios vakarą susirinkusioms kaunietėms Verslo moterų tinklo narėms pasakojo Vilma Jankienė, Vilniaus AP galerijos savininkė. Verslininkėms buvo originaliai pristatyta apie 50 menininkų darbų. Dalis jų eksponuoti pirmą kartą, dalis – jau demonstruoti parodose.

    „Meno degustacija“ („menas gydo ne tik sielą, bet ir kūną“) vyko naujame Maironio g. įsikūrusiame viešbutyje „HOF Hotel“. Į susitikimą atvyko net septynios naujos Verslo moterų tinklo narės, taip pat visos Lietuvos tinklo pirmininkė Laura Kovaliovaitė. V. Jankienė taip pat yra VMT Vilniaus grupės narė.

    Moterims buvo parodyti Arvydo Kašausko, Ramunės Kmieliauskaitės, Rimvydo Pupelio, Dalios Kirkutienės Gintaro Zubrio ir kitų, iš viso 10 menininkų darbai.

    Po renginio verslo moterys ragavo Kaune jau išpopuliarėjusius originalaus skonio viešbučio „HOF Hotel“ darbuotojų pagamintus pyragus. 22 kambarių viešbutis atidarytas neseniai, jame yra ir dvi konferencijos salės.
Skip to content