• Naujienos
 • Verslo moterų tinklo atstovės susitiko su LR Seimo Pirmininke L. Graužiniene

  Verslo moterų tinklo atstovės susitiko su LR Seimo Pirmininke L. Graužiniene

  Lietuvos Verslo moterų tinklo (VMT) Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio regionų vadovės gegužės 3 d. pristatė savo veiklą LR Seimo Pirmininkei Loretai Graužinienei.

  Pokalbyje su LR Seimo Pirmininke L. Graužiniene buvo trumpai pristatyta VMT devynerių metų veikla. Pagrindiniai Verslo moterų tinklo veiklos uždaviniai: skatinti moterų verslumą, keistis patirtimi, teikti savitarpio pagalbą ir bendradarbiauti su tarptautiniais kitų šalių verslo tinklais.

  VMT narės verslininkės vadovauja ir didelėms, ir mažoms įmonėms, todėl gerai žino, kokie sunkumai slypi verslo kasdienybėje. Verslo atstovės išsakė lūkesčius dėl Darbo kodekso pakeitimų, didesnių socialinių garantijų socialiai jautrioms visuomenės amžiaus grupėms.

  VMT Vilniaus regiono vadovė Laura Kovaliovaitė: „Mūsų tikslas – suburti kuo daugiau verslininkių moterų, kad galėtume realizuoti visai visuomenei naudingus projektus, kurti papildomas nematerialias vertes, paskatinti moteris kurti savo verslą, jaustis oriai. Sukaupusios turtingą patirtį, dalinamės ja su jaunomis moterimis, kad jos galėtų išmokti verslo abėcėles ir drąsiau kurtų savo įmones. Tikimės valdžios dėmesio, pritarimo ir palaikymo.“

  VMT narės atkreipė Seimo Pirmininkės dėmesį į gana aštrią socialinę problemą – vyresnio amžiaus moterims sunku įsitraukti į darbo rinką, rasti darbą arba susikurti sau darbo vietą. VMT ketina vykdyti socialinį tyrimą ta tema.

  „Sveikinu moterų verslininkių ketinimą ne tik džiaugtis savo pasiekimais, bet ir siekti kilnesnių tikslų, dalintis, tai rodo jūsų, kaip asmenybių, brandumą. Mes lauksime konkrečių siūlymų ir projektų, kaip galėtume kartu gerinti verslo aplinką Lietuvoje, svarstysime kiekvieną galimybę“, – sakė L. Graužinienė.

  Nuotraukos su LR Seimo Pirmininke:

  Lietuvos Verslo moterų tinklo regionų vadovės susitiko su LR Seimo Pirmininke. Iš kairės: Šiaulių regiono vadovė Gražina Garuolienė, Panevėžio regiono vadovė Kristina Vezbergaitė, VMT tinklo ir Kauno regiono vadovė Saulė Motiejūnienė, Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė, Vilniaus regiono vadovė Laura Kovaliovaitė, Vilniaus regiono tarybos narė Vilma Jankienė.


Skip to content