• Verslo moterims pristatyta naujausia I. Serapinienės rankinių kolekcija

  Verslo moterims pristatyta naujausia I. Serapinienės rankinių kolekcija

  Jaukioje ir romantiškoje Rotušės aikštės aplinkoje rūmų Verslo moterų tinklo narėms ir kitoms žymioms Kauno ponioms buvo demonstruojamos Irenos Serapinienės sukurtos naujos „Sirenos“ kolekcijos rankinės. Pristatymas surengtas mados namų 18-ojo gimtadienio proga.

  I.Serapinienės rankinių kolekcija „Sirena“ 2012-2013 m. ruduo-žiema

  „Aštuoniolika – gražus ir įkvepiantis metas. Tai žydinti jaunystė, žinių bagažas ir polėkio laikas. Būtent tiek metų dirbame ir kuriame grožį moterims – odines rankines. O rankinė – tai lyg durys, už kurių slypi moters pasaulis. Juk sakoma, kad rankinėje telpa visas moters gyvenimas. Atverkime tas duris, ženkime į grožio ir kūrybiškumo pasaulį!“ – taip kolekcijos pristatymą pradėjo I. Serapinienė.

  Prieš aštuoniolika metų aksesuarus iš odos, o vėliau ir rankines kurti pradėjusi dizainerė tvirtino, kad kūryba niekada nenuvilia. Pagrindine sėkmės priežastimi ji vadina tai, kad šimtmečiais puoselėtas odos tradicijas jungia su naujausiomis dizaino idėjomis.

  „Moters rankinė yra moters ginklas. Ačiū, kad jau 18 metų mums dovanojate labai gražius ginklus, kuriais retsykiais pasinaudojame“, – sveikino Verslo moterų tinklo vadovė Asta Šileikienė.

  Renginį vedė aktorė Virginija Kochanskytė, svečiams dainavo valstybinio Kauno muzikinio teatro solistės Kristina Siurbytė ir Rita Preikšaitė.

Skip to content