• Verslo moterims – apie santykius šeimoje, versle ir laisvalaikiu

    Verslo moterims – apie santykius šeimoje

    Aktyvių moterų niekas neatleidžia nuo įsipareigojimų šeimai, vaikams ir tėvams. Laikydamos tris namų kertes, įmonių vadovės darbe privalo visuomet išlikti darbingos, orios, ramios ir tvarkingos. Kaip suderinti darbą ir šeimą, kad santuokos neištiktų krizės, kaip atpažinti pirmuosius nerimą keliančius ženklus, paskaitą Verslo moterų tinklo narėms skaitė doc. dr. V. Grigaliūnienė. Pokalbis buvo atviras, nuoširdus ir reikalingas – apie tai bylojo ne vienos dalyvės noras pasišnekėti su V. Grigaliūniene asmeniškai.

    O kuo versle gali būti naudingas koučingas, specialiame renginyje veiklioms moterims pasakojo organizacinio ir komandinio koučingo specialistas Baltijos koučingo centro lektorius Artiomas Šabajevas.

    Vyno namuose „Brome“ maloniame moteriškame šurmulyje degustuojant vokišką ir itališką vynus, buvo mokomasi, kaip vertinti šio gėrimo kokybę, kokios savybės geram vynui yra svarbiausios. „TILA design“ sukurta sidabro, gėlavandenių perlų ir pusbrangių akmenų papuošalų kolekcija išdavė amžiną ir visoms būdingą moterišką silpnybę grožiui ir norui puoštis.

    Verslo moterų tinklas ir vasarą nenutraukia veiklos: liepos 16 d. tinklo Vilniaus grupė kviečia veiklias moteris susitikti Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome Aleksote. Ekskursija po Aviacijos muziejų, galimybė paskraidyti virš Senamiesčio, pasigrožėti Nemuno ir Neries santaka, fotosesija prie lėktuvų – tai tik dalis būsimo smagaus susitikimo programos.

Skip to content