• Naujienos
 • Verslo misija iš Suomijos

  2011 m. lapkričio 3 d., viešbučio „Kaunas“ konferencijų salėje(Laisvės al. 79, Kaunas)

  Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kartu su partneriu Ekonominės plėtros, transporto ir aplinkosaugos centru kviečia š.m. lapkričio 3 d. dalyvauti verslo misijoje iš Suomijos.

  Prieš individualius susitikimus nuo 9.00 iki 11.00 val. vyks informacinis seminaras. Verslinikų susitikimai vyks nuo 13:00 val., laikas derinamas individualiai.

  Į susitikimus atvyksta šios įmonės:

  AIRWELL OY. Įmonė gamina aukštos kokybės įvairaus galingumo ir dydžio metalo pjovimo įrenginius ir sistemas (plazma ir deguonies deginimo technologija). Ieško agentų arba distributorių produkcijai platinti ir prižiūrėti.

  Komunikacija: anglų kalba.Tinklapis: www.airwell.fi

  EYE SOLUTIONS LTD. Įmonė gamina paprastus, lengvai valdomus apsaugos sprendimus privatiems ir juridiniams amenims. Siūlomas kompanijos produktas – išmaniajam telefonui skirta programa, leidžianti nustatyti vartotojo buvimo vietą. SIM saugumo platforma susideda iš programinės įrangos, kuri yra instaliuota mobiliajame prietaise, ir serverio, naudojamo analizuoti surinktus duomenis. Platforma yra modulinė, ir ji yra naudojama aptarnauti telekomunikacijų operatorius, saugumo bendroves ir vyriausybines agentūras.

  Įmonė ieško produkto atstovo Lietuvoje, galinčio tiekti 24 valandų per parą pagalbą programos naudotojams.

  Komunikacija: anglų kalba.Tinklapis: www.eyesolutions.fi

  ELCON SOLUTIONS OY. Įmonė, turinti didelę patirtį atsinaujinančios energijos produktų ir technologijų kūrimo srityje, projektuoja, gamina ir prekiauja energijos tiekimo sistemomis, elektros srovės lygintuvais, keitikliais. Įmonė taip gamina pagal individualius užsakymus. Įmonė norėtų susitikti su Lietuvos kompanijomis, vykdančiomis veiklą energetikos, informacijos ir telekomunikacijų srityse, o taip pat prekybos įmonėmis, kurias domina nauji gaminiai.

  Komunikacija: anglų kalba.Tinklapis: www.elcon.fi

  FINN – ELOX OY. Įmonė gamina aplinkai draugiškas buitinės ir komercinės paskirties valymo priemones, o taip pat aerozolius, automobilių stiklų ploviklius. Ieško automobilių stiklų ir automobilių aušinimo skysčio gamintojų. Taip pat norėtų susitikti su įmonėmis, kurios gamina 5,10, 20, 60, 200, 1000 litrų plastikines UN talpas bei cheminių medžiagų gamybai naudojamų žaliavų tiekėjais.

  Komunikacija: anglų kalba.Tinklapis: www.finn-elox.fi

  FINTEX – TETRAKEM OY. Kompanija gamina stiklo pluošto tapetus, dažus išorės ir vidaus apdailai, klijus pramonės ir statybų įmonėms. Kompanija ieško distributorių produkcijai platinti, o taip pat domisi galimybe užmegzti kontaktus ir pradėti bendradarbiavimą su dažų gamintojais Lietuvoje.

  Komunikacija: anglų kalba.Tinklapis: www.findex.fi

  KUITUKUU OY. Dizaino ir tipografijos studija, kuri taip pat gamina ir spausdintos tekstilės gaminius pagal dizainerių ir kitų įmonių užsakymus. Įmonė ieško aukštos kokybės medvilnės ir lino audinio bei užtrauktukų tiekėjų savo gaminiams, domisi namų dekoravimo elementais. Taip pat bendrovė siūlo tiekti savo gaminius.

  Komunikacija: anglų kalba.Tinklapis: www.kuitukuu.fi

  NEXTDECK OY. Kompanija gamina lengvai pritaisomas ir nuimamas įvairaus dydžio teleskopines durų ir langų grotas. Šios nuimamos apsaugos grotos dažniausiai naudojamos kavinėse, restoranuose, privačiuose namuose, sodo nameliuose, golfo centruose ir kitur. Įmonė ieško prekybos tarpininkų. Jei partneris yra užėmęs didelę rinkos dalį, kompaniją gali pasiūlyti išskirtinumo teises pardavinėti šį produktą.

  Komunikacija: anglų kalba.Tinklapis: www.nextdeck.fi

  NISCO OY. Įmonė prekiauja žmonių apsaugos priemonėmis, teikia automobilių, valčių šarvavimo paslaugas, patalpų su neperšaunamais stiklais, modulinių apsaugos kambarių įrengimo paslaugas. Bendrovė teikia paieškos, gelbėjimo ir patrulių paslaugas: sertifikuotus modulinius vandens srovės generatorius, pakrančių kontrolės ir policijos valtis bei nardymo ir panardinimo kostiumus. Taip pat įmonė tiekia pagalbinius energijos prietaisus (nešiojamus generatorius), naudojamus kai kuriems kariniams/gelbėjimo veiksmams, šildymo, ventiliavimo ir oro kondicionavimo sistemas karinėms reikmėms, valtims, sunkvežimiams, palapinėms.

  Įmonė nori susitikti su apsaugos pramonės įmonėmis, prekybininkais, tiekiančiais įrangą valdžios struktūroms, bendrovėmis, teikiančiomis gelbėjimo ir patrulių paslaugas, bei prekybos tarpininkais. Taip pat norėtų susitikti su valdžios struktūromis, besirūpinančiomis gyventojų saugumu, gelbėjimu ir viešosios tvarkos užtikrinimu.

  Komunikacija: anglų kalba.Tinklapis: www.nisco.fi,
  www.defense.fi

  TAEROSOL OY. Įmonė gamina techninius aerozolius (aliuminio talpose), naudojamus automobilių, motociklų, namų ūkio priemonių, pramonės ir elektronikos prietaisų priežiūrai ir remontui. Įmonė ieško prekybos tarpininkų, kurie tiekia priežiūros priemones pramonės įmonėms.

  Komunikacija: anglų kalba.Tinklapis: www.taerosol.com

  WALLIUS HITSAUSKONEET OY. Kompanija, gaminanti suvirinimo įrenginius bei prekiaujanti didmena suvirinimo medžiagomis ir suvirinimui naudojamais priedais, ieško prekybos tarpininkų bei subrangovų, galinčių tiekti transformatorius ir elektronines korteles.

  Komunikacija: anglų kalba.Tinklapis: www.wallius.com

  Dalyvavimas renginyje nemokamas.

  Maloniai kviečiame registruotis iki š.m. spalio 26 d., užpildant dalyvio anketą ir atsiunčiant ją el. paštu cylikas@chamber.lt
  , pasiteiravimui tel.: 8 ~ 37 20 14 91.

  Dalyvio anketa.doc

Skip to content