• Verslo misija iš Lenkijos

    Verslo misija iš Lenkijos

    Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kartu su partneriu Podlaska Fundacija Rozwoju Regionalnego spalio 20 d. organizavo Lenkijos ir Lietuvos verslininkų susitikimus. Renginyje dalyvavo 4 Lenkijos įmonės: AMERPOL KARTON Sp.z.o.o., CLARIN P.P.U., JAZON SP.Z.O.O., WGD ORION S.A. Jos pristatė kartoninę pakuotę maisto pramonei, ekologiškus valiklius, šaligatvių klojimo techniką, maisto produktus, buitinės chemijos prekes.

    Pagal Lenkijos įmonių veiklos sritis ir partnerystės poreikius, pakviestos 9 Lietuvos įmonės į susitikimus. Tai gamintojai, žaliavų, paslaugų tiekėjai bei prekybininkai. Verslo kontaktų renginio metu įvyko 14 dalykinių susitikimų. Susitikimų rezultatai bus analizuojami po renginio. Tikimasi, kad prasidės realus bendradarbiavimas tarp Lenkijos ir Lietuvos įmonių.

    Lenkijos įmonėms buvo pristatytos verslo plėtros galimybės Kauno laisvojoje ekonomikos zonoje, ekonominė Lietuvos situacija, verslo sėkmės pavyzdžiai.

    RŽ inf.

Skip to content