• Verslo misiją į Kazachstaną (Almatą) ir Kirgiziją (Biškeką)

    Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai gegužės 21 – 26 d. d. (data dar gali būti tikslinama) planuoja 6 dienų verslo misiją į Kazachstaną (Almatą) ir Kirgiziją (Biškeką).

    Pagal preliminarią programą rengiami  individualūs verslo susitikimai (B2B) su Almatos verslininkais Lietuvos generaliniame konsulate Almatoje, susitikimas su Almatos „Atamekeno“ (didžiausios valstybės remiamos verslo organizacijos) vadovybe bei  atskiri susitikimai su vietos verslininkais. Taip pat planuojama dvi dienas praleisti Kirgizijos sostinėje Biškeke, kur, atsižvelgiant į Lietuvos įmonių poreikį, ketinama surengti B2B susitikimus su vietos verslininkais, pasirašyti Lietuvos ir Kirgizijos pramonės ir prekybos rūmų bendradarbiavimo sutartį bei dalyvauti Lietuvos Respublikos garbės konsulato Biškeke atidaryme.

    Preliminari dalyvavimo verslo misijoje kaina asmeniui – nuo 1930 eurų ( į kainą įskaičiuoti skrydžiai iš Vilniaus į Almatą ir iš Biškeko į Vilnių, 4 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais Almatoje ir Biškeke, B2B susitikimų Almatoje ir Biškeke rengimo, pervežimo iš Almatos į Biškeką kaštai). 1 SVV įmonės, atitinkančios nustatytus kriterijus, atstovui iš Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vykdomo projekto gali būti kompensuojama 1098 Eur kelionės, dienpinigių ir apgyvendinimo kaštų.

    Pageidaujančių dalyvauti verslo misijoje į Kazachstaną ir Kirgiziją įmonių atstovų registracija vyksta iki vasario 15 d. Prašome užpildyti priede pateikiamą dalyvio anketą ir atsiųsti el. paštu: lina.kavaliauskiene@kcci.lt.

    Dalyvio anketą rasite čia

Skip to content