• Naujienos
 • Verslo kontaktų renginys Elmia Subcontractor 2011

  Verslo kontaktų renginys Elmia Subcontractor 2011

  Nauji kontaktai – Nauji kontraktai

  Susitikime verslo kontaktų renginyje

  Elmia Subcontractor 2011

  Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose , kartu su Enterprise Europe Network Švedijoje kviečia dalyvauti tarptautiniame verslo kontaktų renginyje, skirtame apdirbamajai pramonei, Elmia Subcontractor 2011. Elmia subcontractor yra viena iš perspektyviausių tarptautinių parodų, skirtų subrangovams, dirbantiems inžinerijos pramonėje. Renginys vyks Elmia konferencijų centre Jönköpinge lapkričio 8-9 dienomis.

  KODĖL VERTA DALYVAUTI?

  Elmia Subcontractor verslo kontaktų renginio idėja yra išankstinių trumpų susitikimų serija tarp įmonių. Jūs turėsite galimybę susitikti su būsimais klientais, tiekėjais ir partneriais. Verslo kontaktų renginys yra unikali galimybė naujų verslo kontaktų užmezgimui ir kontraktų sudarymui. Šis modelis yra efektyvus dėl kainos, laiko ir verslo rezultatų santykio.

  Elmia Subcontractor yra skirta įmonėms, kurios vykdo veiklą šiose srityse:

  • Produktų ir jų komponentų iš metalo, gumos, plastiko ir medienos gamyba

  • Medžiagos, žaliavos ir pusgaminiai

  • Gamybos technologijos

  • Įrankiai ir įrenginiai

  • Projektavimas ir kūrimas

  Išsamų veiklos sričių aprašymą galite rasti prisegtuke arba http://www.paramaverslui.eu/

  Kas gali dalyvauti?
  • Gamintojai, kurie ieško naujų klientų arba bendradarbiavimo partnerių

  • Produktų kūrėjai, kurie ieško partnerių naujų technologijų kūrimui

  • Pirkėjai, kurie ieško kvalifikuotų tiekėjų ir bendradarbiavimo partnerių Europoje

  Informacija apie renginį

  Planuojama, kad šiais metais verslo kontaktų renginyje dalyvaus 150 įmonių iš 20 šalių. Ankstesnių renginių rezultatai rodo, kad Elmia Subcontractor verslo kontaktų renginių metu 50 procentų susitikimų virsdavo verslo galimybių arba tolimesnio bendradarbiavimo sutartimis, o 30 procentų užmegztų kontaktų virto verslo kontraktais.

  Kaip dalyvauti? Paprasta…

  Registruokitės internetinėje svetainėje www.b2fair.com
  .
  Pildydami dalyvio anketą pateikite tikslią ir aiškią informaciją apie savo verslą, bendradarbiavimo pasiūlymą, galimą partnerį. SVARBU! Pradedant pildyti Jums reiks pasirinkti partnerį Lietuvoje – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus. Pasirinkus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus dalyvavimo renginyje mokestis būtų tik 125 EUR vienam asmeniui. Užpildžius dalyvio anketą mes Jums atsiųsime sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Gavę apmokėjimą patvirtinsime Jūsų dalyvio anketą.

  Svarbios datos:

  Registracija vyksta iki 2011 10 08.

  Rinktis partnerius susitikimams
  galėsite iki 2011 10 14.

  Išankstinis susitikimų grafikas bus pateiktas iki 2011 11 02.

  Renginys vyks 2011 11 08/09 dienomis.

  Pasirengimas susitikimams. Kiekvienas susitikimas truks 25 min. Iš anksto pasiruoškite aiškius ir konkrečius bendradarbiavimo pasiūlymus. Taip padidinsite susitikimų efektyvumą.

  Pagalba verslo kontaktų mugės dalyviui. Mes padėsime Jums pildant dalyvio registracijos anketą, atsakysime į Jūsų klausimus prieš renginį ir renginio metu, patarsime, kaip nuvykti į renginio vietą.

  Daugiau informacijos apie verslo kontaktų renginį rasite internetinėje svetainėse: www.b2fair.com/
  , www.paramaverslui.eu
  , www.chamber.lt

  Iškilus bet kokiam klausimui susisiekite su: Enterprise Europe Network projekto vadovu – koordinatoriumi Aivaru Knieža, tel.: (8 37) 20 14 91, el. paštas: aivarasknieza@chamber.lt
  .

Skip to content