• Naujienos
 • Verslo idėjų konkursas „Idėjų generatorius 2016“

  Verslo idėjų konkursas „Idėjų generatorius 2016“

  Verslo idėjų konkursas „Idėjų generatorius 2016“ įvyko suvienijus net keturių partnerių jėgas – Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro, Aleksandro Stulginskio universiteto Verslumo ugdymo centro, Kauno rajono savivaldybės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Konkurso finaliniame renginyje lapkričio 21 d. moksleiviai ir studentai vertinimo komisijai pristatė savo verslo idėjas. Konkurso dalyviai sulaukė gausaus būrio svečių palaikymo: moksleivių ir studentų verslumu patikėjo Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, Aleksandro Stulginskio universiteto rektorius prof. Antanas Maziliauskas ir universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė prof. Astrida Miceikienė.

  Siekdami konkurso dalyviams perteikti verslo patirtį, idėjų pristatymuose ir vertinime dalyvavo Kauno PPA rūmų nariai – UAB „Hegelmann Transporte“ pardavimų vadovas Vytis Arlauskas, UAB „Linolitas“ direktorė Saulė Motiejūnienė, UAB „Ekstara“ generalinis direktorius Arūnas Staškauskis ir ASU Ekonomikos ir vadybos fakulteto profesorė Asta Raupelienė bei kiti rajono verslininkai – „Saleup.lt“ pardavimų akceleratoriaus vadovas Andrius Maziliauskas, UAB „Atrast“ direktorė Živilė Juknevičienė. Vertinime dalyvavę verslininkai kartu su UAB „Baltijos polistirenas“ bei UAB „Laipiojimo centras“ įsteigė prizus nugalėtojams. Renginio metu stiprinant ryšius pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp dviejų Kauno PPA rūmų narių – UAB „Hegelmann Transporte“ ir ASU.

  Moksleivių grupėje I vietą laimėjo Deimantės ir Karolinos komanda iš Garliavos Jonučių gimnazijos. III gimnazijos klasės moksleivių uždaro riedutininkų parko idėją komisija įvertino kaip brandžiausią ir realiausią. Raudondvario gimnazijos komanda „Dominatoriai“ – Daiva, Matas, Rokas, Tauras ir Domantas – pristatė ledainės, kurioje būtų prekiaujama azotu šaldytais ledais, verslo planą. Ši idėja taip pat susilaukė didelio komisijos palaikymo ir laimėjo II vietą. III vietą laimėjo Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Karolinos ir Ugnės komanda „Daigelis“. Merginų svajonė įkurti šviežio ir ekologiško maisto restoraną, kuris gyvuotų su šalia veikiančiais šiltnamiais..

  Studentai verslo idėjas pateikė iš skirtingų universitetų – Aleksandro Stulginskio, Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos ir Kauno kolegijos. I vietos laimėtojos I kurso studentės Gabrielė Raupelytė ir Domantė Paulauskytė pristatė idėją „Sveikos ir gražios“. Studentės siekia skatinti sveiką universiteto studentų gyvenseną, vartojant sveikus produktus. II vietos laimėtoja „Smartsticker“ idėjos autorė Deimantė Simanavičiūtė, kuri sukūrė technologiją, kaip apsaugoti daržoves, uogas, vaisius nuo pelėsio naudojant aktyviąsias medžiagas. III vietą laimėjo gausi studentų komanda: Liveta Budreckytė, Dėja Bubinaitė, Deimantė Jonušytė, Rytis Paulauskas, Milgintė Bereikaitė. Jie pristatė idėją „Tavo korepetitorius“. Šios idėjos sumanytojai nusprendė studentams siūlyti mokytis kartu ir taip siekti aukštų rezultatų universitete.

  Renginio dalyviai kalbėjo, kad sukurti sėkmingą verslą ir išsilaikyti rinkoje, neturint patirties ir žinių bagažo, nelengva. Tačiau bet kurioje veikloje reikia nuo kažko pradėti. Svarbiausia – tikėti savo jėgomis ir žengti pirmą žingsnį. Kasmet idėjos tobulėja, o renginio organizatoriai nekantriai pradeda laukti kitų metų konkurso.
Skip to content