• Verslo galimybės jaunimui

  Verslo galimybės jaunimui

  Spalio mėnesį Marijampolėje ir Kaune vyko informacinių renginių ciklas jaunimui, norinčiam gauti daugiau informacijos ir žinių apie tai, kaip pradėti nuosavą verslą, kaip įveikti pirmąsias kliūtis ir pan.

  Renginiuose „Mano verslo galimybės Lietuvoje ir užsienyje“ dalyvavo 88 jaunuoliai.

  Lietuvos inovacijų centro ir KTU regioninio mokslo parko konsultantas, Kauno technologijos universiteto doktorantas Saulius Kromalcas pasakojo apie verslo idėjas, tinkamos formos pasirinkimą, verslo planą, rinkos tyrimus, finansavimo šaltinius, taip pat apie užsienio rinkų įvertinimą.

  Advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ asocijuota teisininkė Giedrė Petrulevičienė supažindino su teisiniais aspektais, kuriuos reikia žinoti vykdant veiklą Lietuvoje ir už jos ribų.

  Jaunimui taip pat buvo pristatyti gerosios praktikos pavyzdžiai.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo ES projektą „Verslumo skatinimas probleminiuose Lietuvos regionuose“ Nr. VP2-2.2-ŪM-02-K-01-029.

  Pagrindinis projekto uždavinys – visuomenės, ypač jaunimo, verslumo skatinimas. Projektu siekiama skatinti naujų smulkaus ir vidutinio verslo subjektų steigimąsi ir plėtrą, padėti veikiančioms įmonėms plėsti savo verslą ir steigti naujas darbo vietas.


Skip to content