• Naujienos
 • Verslo forumo „Vilkaviškis – 2023“ metu apdovanoti Vilkaviškio rajono verslai

  Vilkaviškio rajono verslo bendruomenės atstovai lapkričio 14 dieną rinkosi į penktąjį kartą organizuotą Vilkaviškio rajono verslo forumą, kuris vyko Vilkaviškio sporto ir pramogų centre.

  Šis Vilkaviškio rajono savivaldybės, Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės organizuotas renginys skirtas Verslo dienai paminėti.

  Renginio tikslas – suburti ir pagerbti rajono verslininkus, Vilkaviškio rajono gerovės kūrėjus bei išgirsti naudingos informacijos, o prie kavos puodelio pasidalyti patirtimi ir įžvalgomis.

  Verslininkus ypatingą dieną sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemerai Daiva Riklienė ir Joris Juškauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorius Vitas Girdauskas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės vadovas Aloyzas Beržanskis ir kiti garbūs svečiai.

  Verslo forumo pradžioje su milžinišku greičiu plintančiomis dirbtinio intelekto technologijomis supažindino IT verslo konsultantas, dirbtinio intelekto ir ChatGPT mokymų lektorius Darius Grigaliūnas. Dariaus Grigaliūno PRANEŠIMAS.

  Po išsamaus ir naudingo pranešimo prasidėjo svarbiausias renginio momentas – Vilkaviškio rajono verslo apdovanojimų įteikimas.

  Nominacijas „Už investicijas į Vilkaviškio rajoną bei efektyvią partnerystę tarp verslo ir savivaldos“ įmonėms UAB „UHB GROUP ir UAB „RSD GROUP“ įteikė Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir Savivaldybės vicemeras Joris Juškauskas.

  Europos parlamento nario Juozo Oleko nominaciją „Už verslo ir meno simbiozę, intelektualaus turizmo skatinimą“ UAB Vištyčio kempingui „Pušelė“ įteikė Europarlamentaro padėjėja Jolanta Maksimavičienė.

  LR Seimo nario Algirdo Butkevičius nominaciją „Už verslo plėtrą regione“ IĮ „Kalinausko metalo gaminiai“ įteikė Seimo nario patarėjas Valdas Riklius.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kancleris Andrius Verbyla nominaciją „Pagaminta Vilkaviškyje“ įteikė Vilmantui Navickui – „Vilmanto sūrinei“.

  Užimtumo tarnybos prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Kauno klientų aptarnavimo departamento Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė „Už tvarią partnerystę didinant rajono gyventojų užimtumą“ nominaciją įteikė įmonei UAB „Art Glacio“.

  UAB „SDG“ Marijampolės skyriaus direktorė Birutė Brusokienė „Už dėmesį žmogui ir saugiai darbo aplinkai“ nominavo UAB „Vilkasta“.

  Laikraščio „Santaka“ vyriausioji redaktorė Dangyra Apanavičienė nominacija „Verslo ryžtas“ pažymėjo UAB „Cipel Baltika“ atkaklumą versle.

  Laikraščio „Suvalkijos kraštas“ direktorė Giedrė Kriščiūnienė žavėdamasi dėmėsiu ne tik produktų kokybe bet ir aplinkos estetika „Už kūrybiškumą reklamos srityje“ nominavo UAB „Provincijos mėsa“.

  Atkreipdamas dėmesį į didžiules, ne iš svetur ateinančių, bet rajono įmonių investicijas, nominacijas skyrė ir Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras. Direktorius Vitas Girdauskas „Už investicijas į modernias technologijas ir verslo plėtrą“ nominavo UAB „Vaiskona“, o „Už investicijas į turizmo infrastruktūros plėtrą“ – Leono Kudirkos įmonę „Robeda“.

  Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorius kolektyvo vardu pasveikino šiais metais dešimties metų veiklos jubiliejų švenčiančią UAB „Art Glacio“ įmonę įteikdamas 15 asmenų skirtą kvietimą į degustaciją – edukaciją „Pagaminta Vilkaviškyje“. Tai tik menka padėka už bendradarbiavimą, idėjų, daugelio renginių ir rajono pristatymo rėmimą.

  Vilkaviškio verslo forumą „Vilkaviškis – 2023“ moderavo Savivaldybės vicemerė Daiva Riklienė.

  Forume skambėjo saksofonisto Kęstučio Malskio atliekamos saksofono improvizacijos.

  PRISTATYMO SKAIDRĖS Vilkaviškio Verslo forumas 2023

Skip to content