• Naujienos
 • VERSLO DIENA MARIJAMPOLĖJE

  Antrąjį lapkričio mėnesio penktadienį Lietuvoje pažymima profesinė verslo atstovų šventė – Verslo diena. Ji minima nuo 2005 m.

  Šia proga Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas surengė diskusiją apie Marijampolės miesto įvaizdį ir apdovanojo labiausiai kraštą garsinančias įmones ir viešojo valstybinio sektoriaus įstaigas.

  Pasak filialo direktorės Algimantos Pabedinskienės, konkurso nominantai ir nugalėtojai buvo išrinkti apibendrinus piliečių, įmonių, įstaigų ir organizacijų atstovų nuomonę. Šis renginys – 2010 m. gegužę pasirašytos Marijampolės miesto įvaizdžio formavimo keturšalės sutarties tąsa. Sutartį pasirašė Marijampolės savivaldybės administracija, Kauno PPAR Marijampolės filialas, Marijampolės kolegija, Marijampolės profesinio rengimo centras.

  Pranešimą apie Prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklos įtaką šalies įvaizdžiui skaitė Kauno rūmų prezidentas prof. Mečislovas Rondomanskas. „Šių dienų Lietuvos PPA rūmų įvaizdis stovi ant trijų pamatinių akmenų: verslo savivaldos, paslaugų ir valstybės deleguotų veiklų. Rūmų misijos įgyvendinimas teikiant naudą verslo įmonėms, švietimo institucijoms ir regioninei plėtrai tiesiogiai įtakoja šalies įvaizdį. Rūmai yra tinklo institucija. Esame penki iš 13000 pasaulio ir penki iš 1706 Europos rūmų tinklo mazgų. Rūmai visų pirma yra stiprūs regionuose. Sąveika, dialogas su vietos piliečių savivalda stiprina bendruomeninius santykius. Bet kuri įmonė turi galimybę dalyvauti bendrame verslo „chore“ ir būti išgirsta. Verslo savivaldos vietose lygmuo yra gerai pastebimas ir tarnauja Lietuvos kaip demokratinės valstybės įvaizdžiui“, – kalbėjo Rūmų prezidentas.

  „Marijampolės tapatybė ir įvaizdžio formavimas: kuo galime ir kuo norime būti?“ – taip vadinosi Marijampolės savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių tarnybos vedėjos Aurelijos Baniulaitienės pranešimas.

  Pirmąkart surengto įmonių ir įstaigų įvaizdžio konkurse buvo įsteigtos 5 verslo ir 5 viešojo valstybinio sektoriaus nominacijos. Vilkaviškio rajono savivaldybėje nugalėtoju pripažinta UAB „Rytas“ ir savivaldybės administracija. Prie Šakių rajono įvaizdžio formavimo geriausiai prisideda UAB „Gulbelė“ ir savivaldybės administracija. Konkurso nugalėtojais Kalvarijos savivaldybėje tapo UAB „Kratonas“ ir Kultūros centras. Sėkmingiausiai garsinantys Kazlų Rūdą – G. Mocevičiaus įmonė UAB „Ginalas“ ir Kazlų Rūdos miškų mokomoji urėdija. Įmonių ir įstaigų įvaizdžio konkursą Marijampolės savivaldybėje laimėjo UAB „Arvi ir ko“ ir Marijampolės profesinio rengimo centras.

  Konkurso nugalėtojus apdovanojo UAB „Bitė Lietuva“, DnB Nord bankas, Šiaulių bankas, Kauno PPAR Marijampolės filialas, UAB „Komotos sistemos“, UAB „Transmundus“. Verslo dienos renginį parėmė 13 regiono įmonių, 4 regiono informaciniai partneriai.

Skip to content