• Naujienos
 • Verslo dieną apdovanoti „Sukurta Šakių krašte“ laureatai

  Gruodžio 8 d. Šakiuose vyko jau tradicine tapusi „Verslo diena“, kurios organizatoriai ir rėmėjai – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybė, Šakių rajono savivaldybė bei Šakių turizmo ir verslo informacijos centras.

  Verslo dienai skirtame renginyje sveikinimo žodžius susirinkusiems tarė Kauno PPA rūmų viceprezidentas Vydas Damalkas, Šakių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Darius Jakavičius, Seimo nario Giedriaus Surplio patarėjas Raimondas Januševičius.

  Šakių rajono savivaldybė ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, siekdami skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose paslaugų kūrimą, produktų gamybą bei vartojimą ir verslo plėtrą Šakių rajone paskelbė konkursą „Sukurta Šakių krašte“.

  Šakių rajono verslo bendruomenės šventėje taip pat buvo pristatyti šių metų konkurso „Sukurta Šakių krašte 2022“ visi nominantai bei apdovanoti laureatai. Džiuginai tai, jog šiais metais konkursui buvo pateikta net 10 paraiškų ir  greta ilgamečių dalyvių, rinkoje puikiai žinomų produktų, pasirodė ir visiškai nauji gamintojai bei jų produktai.

  Pagrindinis prizas „Verslo skruzdė“ šiemet atiteko jaunai įmonei – MB „Sveiko maisto namai“ – geriau žinomai prekės ženklu „Nastia garden“. Ši įmonė konkursui pateikė 2 produktus: šaltyje džiovintus sūrius ir ledus. Nugalėtojais tapo šaltyje džiovinti ledai „Trio“ – tai trijų skonių gurmaniškas produktas. „Skruzde džiaugiamės labiau nei auksiniais medaliais. Mums – tai labai didelis įvertinimas. Skruzdė siejama su sunkiu darbu ir užsispyrimu siekiant tikslų. Jų mažas dydis netrukdo joms turėti didžiulės valios. Štai kodėl skruzdėlės simbolika primena, kad dideli dalykai reikalauja laiko, tačiau ryžtingai ir nuosekliai galite pasiekti bet ką.“, – džiaugėsi apdovanojimu įmonės įkūrėja Valerija Gafurova.

  Taip pat neliko nepastebėti ir neseniai prie Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės verslo bendruomenės prisijungę ir tapę Rūmų nariais – inovatyvaus produkto gamintojai – MB „Kambo Kombucha“. Įmonės vadovui Giedriui Lipinskui buvo įteikta Šakių rajono savivaldybės mero Edgaro Pilypaičio padėka.

  „Verslo dienos“ renginyje netrūko ne tik sveikinimų, apdovanojimų ir iš Šakių kilusio muzikanto Domanto Starkausko muzikinių pasirodymų, bet ir kompetenciją keliančių mokymų. Žingeidžiausi verslo atstovai, pasiryžę sužinoti, kaip išgirsti, ko klientai mums nepasako, dalyvavo mokymuose, diskutavo su lektoriumi, verslo konsultantu Ugniumi Savicku ir renginio moderatoriumi, technologijų žurnalistu Luku Keraičiu. Renginyje buvo pristatyti, Šakių turizmo ir verslo informacijos centro ir jo partnerio Kauno PPA rūmų, projekto „Verslumo ir jauno verslo skatinimas Šakių mieste“ rezultatai, susikūrę jauni verslai, įsigyti įrangos komplektai, mokymai ir informaciniai renginiai.

   

  Nuotraukos: Darius Pavalkis (Šakių r. laikraštis „Draugas“)

Skip to content