• Naujienos
 • Verslo diena 2014 KTU Regioniniame mokslo parke su N. Mačiuliu ir I. Laursu

  Verslo diena 2014 KTU Regioniniame mokslo parke su N. Mačiuliu ir I. Laursu

  Nuo 2004 m. ūkio ministrui antrąjį kiekvieno lapkričio penktadienį paskelbus verslo atstovų švente – Verslo diena – KTU regioniniame mokslo parke kiekvienais metais yra apdovanojamos labiausiai inovacijų ir technologijų srityje pažengusios įmonės.

  Graži tradicija virto solidžiu jubiliejumi. Šių metų lapkričio 14 dieną KTU regioninis mokslo parkas jau 10-ąjį kartą mini profesinę verslo atstovų šventę – Verslo dieną. Šiais metais verslo diena, kurios tema „Sėkmingos verslo istorijos 2014“ mokslo parko įmonėms taps išskirtine ir įsimintina. Simboliška, tačiau tą pačią dieną duris atvers ir naujasis Kauno technologijos universiteto (KTU) Mokslo ir technologijų centras, KTU regioninio mokslo parko Technologinis verslo inkubatorius bei Technologijų demonstravimo centras, „Santakos“ slėnio dalis.

  „Žvelgdami į sėkmės istorijų gausą šiais metais tradiciškai pagerbsime veržlias parko įmones už jų atkaklumą, sėkmingą darbą ir naujų žinių taikymą versle. Siekdami šių metų verslo dieną parko įmonėms padaryti išskirtine, pasidalinti savo įžvalgomis ir sėkmės istorijomis pakvietėme išskirtines asmenybes – iš Kauno kilusius N. Mačiulį ir I. Laursą“ – apie šių metų Mokslo parko Verslo dieną dalinosi vadovas Pranas Bernardas Milius.

  Verslo dienos renginio metu KTU regioniniame mokslo parke įsikūrusioms įmonėms bus teikiami apdovanojimai už nuopelnus inovacijų diegimo, mokslo ir verslo bendradarbiavimo skatinimo bei investicijų į inovacijas srityse. Nominacijas skelbs ir apdovanojimus įmonėms teiks LR Ūkio ministerijos, Kauno miesto savivaldybės ir Kauno technologijos universiteto atstovai.

  Renginio organizatorius – KTU regioninis mokslo parkas – teikiantis viešąsias paslaugas verslui, skatinantis mokslo institucijų ir pramonės įmonių bendradarbiavimą, kuriant palankią socialinę ir ekonominę aplinką sparčiam technologinių įmonių augimui, technologijų perdavimui ir komercializavimui bei žinių visuomenės plėtrai.

Skip to content