-->
 • Verslo delegacija į Ukrainos Luhansko sritį

  Birželio 21 – 22 d. planuojamas verslo delegacijos vizitas į Ukrainos Luhansko sritį. Lietuvos – Ukrainos verslo taryba, vadovaujama Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento Sigito Leonavičiaus, kviečia prisijungti prie misijos.

  Vizito metu vyks susitikimas su srities gubernatoriumi Jurijumi Garbuzu, kitais administracijos vadovais. Vyks verslo forumas, susitikimai su verslo asociacijomis ir įmonėmis. Misijos dalyviai turės galimybę susitikti su juos dominančių sričių valstybės pareigūnais bei verslo kompanijų atstovais.

  Vizitas rengiamas kartu su Lietuvos Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus vizitu į Luhansko sritį. Numatomas ministro dalyvavimas verslo forume.

  Tai – atsakomasis Lietuvos verslo vizitas po Luhansko srities atstovų apsilankymo Vilniuje 2018 m. I ketvirtį.

  Būdami Vilniuje, svečiai akcentavo bendradarbiavimo žemės ūkio, maisto pramonės, energetikos, ekologijos, medicinos paslaugų ir kitose srityse. Nors dėl karinio konflikto regionas jaučia ekonomines ir socialines pasekmes, čia kuriamos palankios sąlygos verslui investuoti ir bendradarbiauti su vietos partneriais. Į infrastruktūros atnaujinimo ir pastatymo darbus numato investuoti tarptautiniai donorai.

  Ši misija skirta ir naujiems verslo partneriams rasti, ir išreikšti solidarumą nuo karo kenčiančiam Ukrainos regionui. Tad nuoširdžiai kviečiu prisijungti kuo daugiau kolegų.

  Prezidentas

  Sigitas Leonavičius

  Palipdoma informacija:

  Preliminari dalyvavimo verslo misijoje kaina – 650 EUR + PVM. Į kainą yra įtrauktos kelionės ir apgyvendinimo išlaidos.

  Dėl klausimų, susijusių su dalyvavimų misijoje, maloniai prašome kreiptis į Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Eksporto plėtros vadovą Žilviną Abaravičių, tel. 8~616 38619, el.p. zilvinas.abaravicius@cci.lt
  .

Skip to content