• Naujienos
 • Verslo bendruomenės ir valdžios atstovų diskusija Marijampolėje

  Verslo bendruomenės ir valdžios atstovų diskusija Marijampolėje

  Spalio 6 d. Kauno PPA rūmų Marijampolės filiale į jau tradicija tapusią apskritojo stalo diskusiją rinkosi verslo bendruomenės ir valdžios atstovai. Kalbėta ir gilintasi į du tiek Marijampolės miestui, tiek ir regionui svarbius klausimus.

  Aptariant „Via Baltica“ atkarpos Kaunas – Marijampolės remonto darbus Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojas Dainius Miškinis pateikė daug informacijos apie šio kelio ruožo darbų įgyvendinimo etapus, kalendorinį darbų išdėstymą, pristatė kliūtis, su kuriomis susiduria rangovas bei kokių priemonių imamasi šiems nesklandumams spręsti. Problema sukėlė ilgą diskusiją, nes dėl greičio apribojimų ir susidarančių kliūčių sulėtėja logistika ir verslas patiria nuostolių.

  Profesinio orientavimo Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigose situaciją pristatė Marijampolės savivaldybės vyr. specialistė Laimutė Jakevičienė. Verslo ir švietimo įstaigų atstovai aktyviai dalijosi tiek turimomis žiniomis, tiek ir apmąstymais šiuo klausimu. Žiniasklaidoje jau išplatinta informacija, kad Marijampolės regione netruks įsitvirtinti naujasis investuotojas, kurio sėkmingai veiklai bus svarbu gerai parengti įvairių grandžių darbuotojai, o tai jau veikiančiam verslui kelia daug neramumų.

  Panašios diskusijos labai reikalingos plėtojant regioną plačiąja prasme, o viso to pagrindas yra bendruomeniškumas, kurio epicentru ir siekia būti Marijampolės filialas. Smagu pasidžiaugti, kad verslo bendruomenė kelia opius klausimus, o valdžios atstovai nelieka tam abejingi. Susitikime dalyvavę Marijampolės meras V. Brazys, vicemeras P. Isoda, LR susisiekimo viceministras A. Žvaliauskas bei savivaldybės administracijos direktorius S. Valančius įsiklausė į verslo bendruomenės lūkesčius, svarstė galimus sprendimus.

  Susitikimo metu rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas K. Svitojus padėkojo savivaldybės atstovams už indėlį puoselėjant verslo bendruomenę – 2016 m. savivaldybė skyrė lėšų Marijampolės filialo pastato remontui.


Skip to content