• Naujienos
 • Verslininkų pagerbimo vakare įteiktos metų nominacijos

  Verslininkų pagerbimo vakare įteiktos metų nominacijos

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų metiniai verslininkų pagerbimo vakarai garsėja kaip vieni didžiausių ir smagiausių kalėdinių balių Kaune. Jie vyksta jau ne vieną dešimtmetį ir juose kasmet dalyvauja ne dešimtimis, o šimtais skaičiuojami verslo, valdžios, akademinės bendruomenės, socialinių partnerių atstovai ir kt.

  Gruodžio 6-ąją viešbutyje „Park Inn“ vykusiame šiemetiniame renginyje susitiko apie 250 bendruomenės narių ir svečių: Seimo narė Birutė Vėsaitė, socialinės apsaugos ir darbo ministrė, septynerius metus vadovavusi Kauno PPA rūmų Marijampolės filialui, Algimanta Pabedinskienė, miesto meras Andrius Kupčinskas, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Verslo tarybos nariai – miesto politikai, akademinės bendruomenės profesūra, pramonininkai ir kt.

  Pasak Kauno PPA rūmų prezidento Benjamino Žemaičio, metiniame verslininkų pagerbimo vakare susirinko verslo elitas, kuris kuria ne tik verslą, darbo vietas, bet ir socialinę pridėtinę vertę visuomenei. Šiemet ypač įsisiūbavo klubinė veikla. Rūmuose veikia septyni klubai – Rūmų bendruomenės, Verslo vadovų, Eksportuotojų, Kauno finansininkų, Personalo vadovų, šiemet tik susikūręs ir Savanorių pr. gėlėmis papuošęs filantropų klubas „Verslas Kaunui“, Verslo moterų tinklas.

  Kita išskirtinė metų ypatybė – rūmų veiklos plėtra regione. Pernai įsteigta atstovybė Jonavoje per metus subrendo iki filialo, t.y. galės vykdyti projektinę veiklą, valstybės deleguotas funkcijas (jau yra 30 narių iš Jonavos), susiformavo aktyvių verslo žmonių branduolys Prienų savivaldybėje. Marijampolėje sėkmingai veikia pirmasis rūmų filialas.

  „Verslo žmonės vis labiau ir giliau supranta solidarumo, bendruomeniškumo ir pilietiškumo svarbą sprendžiant tiek savivaldos, tiek globalias eurointegracijos problemas“, – kalbėjo B. Žemaitis.

  Už nuopelnus verslui ir rūmų sistemos plėtrai bronzos „Darbo žvaigždėmis“ įvertinti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys, UAB „Serfas“ vadovas Saulius Valunta ir Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

  Mažasis eksporto prizas įteiktas UAB „Dovaina“.

  Aktyviausiais nariais šiemet paskelbti UAB „Metga“, UAB „Ekofrisa“, UAB „Informacinio saugumo agentūra“ ir Marijampolės kolegija.

  Už svarų indėlį bendruomenei pažymėta Marijampolės bendrovė UAB „Iceco“.

  Rūmų ambasadorių titulai šiemet suteikti UAB „Aurita“ vadovei, rūmų tarybos narei Vaidai Butkuvienei ir UAB „Mantinga“ generaliniam direktoriui, rūmų viceprezidentui Kęstučiui Svitojui.

  Metų profesinio rengimo institucijos vardas atiteko Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrui.

  Itin aktyviems ir iniciatyviems rūmų bendruomenės nariams įteiktos padėkos: UAB „Serfas“ personalo ir bendrųjų reikalų vadovei Sigitai Butkienei, UAB „Romasta Group“ generaliniam direktoriui Egidijui Šileikai ir UAB „Inida“ direktoriui Ramūnui Dirveliui.

  Padėkos taip pat įteiktos rūmų darbuotojoms – Profesinio rengimo skyriaus vyriausiajai specialistei Aušrai Giedrienei ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovei Ritai Baidokaitei.

  Dėkojame metinio renginio mecenatui UAB „SDG“, generaliniam rėmėjui UAB „SuperMontes“, rėmėjams UAB „TUV Uolektis“, UAB „Serfas“, UAB „Liningas“, UAB „Informacijos saugumo agentūra“, UAB „Autotoja“, AB „Lytagra“, UAB „Transachema“, UAB „Naujasis Nevėžis“.

  Reportažas iš metinio renginio – gruodžio mėnesio „Rūmų žiniose“.

  Renginio nuotraukų galerija

Skip to content