• Naujienos
 • Verslininkai susitiko su Seimo nariais

  Verslininkai susitiko su Seimo nariais

  Kovo 6 d. grupė Kaune išrinktų Seimo narių susitiko su miesto vadovais ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariais. Susitikime aptartas bendradarbiavimas ir glaudaus ryšio palaikymas su kauniečiais parlamentarais. Metų pradžioje Kaune ir rajone išrinkti politikai Seime susibūrė į Kauno krašto bičiulių grupę.

  Vicemerai Seimo nariams pristatė svarbiausius projektus ir planuojamas statybas, XXI amžiaus Kauno naujo centro formavimą, kuris siejamas su Mokslo centru, M. K. Čiurlionio koncertų rūmais ir kitais aplink Nemuno salą planuojamais objektais, S. Dariaus ir S. Girėno stadiono bei Laisvės alėjos rekonstrukciją, kurią tikimasi užbaigti per dvejus metus. Tačiau šio projekto sėkmė priklauso ir nuo Vyriausybės skiriamo finansavimo. Taip pat išsakyti lūkesčiai dėl magistralinio kelio Vilnius–Kaunas–Klaipėda išplatinimo nuo Petrašiūnų iki maždaug Kauno riboženklio. Naujo tilto per Nerį pastatymas ir A1 kelio praplatinimas iki keturių eismo juostų viena kryptimi yra prioritetinis projektas. Taip pat kalėbta dėl žiedinių savivaldybių naikinimo.

  Meras Visvaldas Matijoštaitis informavo, kad Savivaldybė šiemet iki liepos 1 d. planuoja užbaigti žemės reformą Kaune.

  Seimo nariai tą pačią dieną taip pat atskirai susitiko su verslo bendruomenės atstovais. Verslininkai išsakė savo pasiūlymus įstatymų leidėjams dėl Konkurencijos ir Viešųjų pirkimų įstatymų, Darbo kodekso, i.MAS ir i.VAZ sistemų trikdžių, vidaus sandorių naikinimo, Via Balticos, kogeneracinės elektrinės, krematoriumo statybos Taikos prospekte greta 14 veikiančių įmonių ir kt.

  Susitikimuose Kaune dalyvavo Seimo nariai Gabrielis Landsbergis, Tadas Langaitis, Aušra Papirtienė, Mindaugas Puidokas, Gintarė Skaistė, Lauras Stacevičius, Kazimieras Starkevičius, Gediminas Vasiliauskas, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.


Skip to content