• Verslas ir klimatas: pristatoma programa LIFE

  Verslas ir klimatas: pristatoma programa LIFE

  Susidomėjusių klimato kaitos projektų finansavimo galimybėmis technologijų centrų, pramonės ir verslo įmonių ir organizacijų atstovus kviečiame dalyvauti seminare „Klimato kaitos projektai: naujos finansavimo galimybės“, kuris vyks balandžio 27 d. 9:30 val. Kaune Lietuvos energetikos institute (Breslaujos g. 3). Seminaro metu bus išsamiau pristatomos klimato kaitos projektų finansavimo galimybės, UAB „BOD group“ bei UAB „Energetikos projektai“ pristatys savo verslo patirtį vystomojo bendradarbiavimo projektuose Malaizijoje bei Moldovoje. Lietuvos gamtos fondas papasakos apie durpynų atkūrimo veiklas pasinaudojant LIFE programos finansavimu.

  Šis seminaras – tai puiki galimybė pasidalinti idėjomis ir inicijuoti dvišalius projektus, susijusius su inovatyviomis, energetiškai efektyviomis technologijomis, sužinoti kaip vystant naujas atsinaujinančių išteklių, energetikos efektyvumo technologijas galima pritraukti kitų finansavimo lėšų savo verslui.

  2017 m. Europos Komisijos kvietimas teikti paraiškas paramai pagal aplinkos ir klimato politikos programą LIFE bus paskelbtas balandžio 28d., pasiūlymai galės būti teikiami iki 2017 m. rugsėjo mėnesio. Beveik 260 milijonų eurų bus skirta aplinkos ir klimato tradiciniams projektams finansuoti.

  Ypatingas dėmesys 2017 m. LIFE programoje skiriamas su rinka susijusiems projektams. Pasirinkta projekto apimtis ir rezultatas turėtų leisti projektui pasiekti aiškią, ambicingą ir įtikinamą naudą aplinkai ir/ar klimatui atliekų tvarkymo, žiedinės ekonomikos, išteklių efektyvumo, klimato kaitos mažinimo ir vandens srityse. Be to, projektas turėtų pasižymėti techniniu ir ekonominiu pasiruošimu, kuris leistų įgyvendinti siūlomą sprendimą su rinka susijusiomis sąlygomis (t.y. taikymas pramonėje ar komerciniais tikslais) jau projekto įgyvendinimo metu.

  Išsamesnė informacija pridedamoje programoje bei www.lifeprojektai.lt/klimatas

  Registruotis į seminarą galima iki balandžio 24 d. svetainėje www.lifeprojektai.lt/klimatas
  .

  Programa_Klimato_seminaras_04.27.pdf

Skip to content