• Naujienos
 • Vasaros šventė 2014: „Chamberio respublikoje“ klestėjo demokratija ir kūrybiškumas

  Vasaros šventė 2014: „Chamberio respublikoje“ klestėjo demokratija ir kūrybiškumas

  Trečioji Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės šventė – 89-asis rūmų gimtadienis – buvo kupinas gerų emocijų, išradingų ir linksmų užduočių, prizų ir pramogų. „Chamberio respublikos“ piliečių suvažiavimas šįkart vyko svetingoje kaimo turizmo sodyboje „Kaimas kryžkelėje“ netoli Upninkų. Pretekstas suvažiuoti į sodybą netoli Jonavos – per pusantrų metų nuo atstovybės iki filialo subrandinta verslo bendruomenė.

  Šventėje dalyvavo apie 140 bendruomenės narių, tarp jų – 20 vaikų, kurių mažiausiajai Tėjai – vos pusė metukų. Į tradicinį vasaros renginį susirinko nemažas būrys tų, kurie dalyvavo visose trijose rūmų gimtadienio (birželio18-oji) šventėse. Tai visa UAB „Sanveda“ šeima, vienas nuoširdžiausių visų rūmų švenčių pagalbininkų Giedrius Bučas (UAB „Interjero elementai“), į Vilnių persikėlęs, tačiau mūsų bendruomenės nepamiršęs Saulius Mikalauskas su šeima (UAB „Statybų ekonominiai skaičiavimai“), žinomas juvelyras ir brangakmenių specialistas Arūnas Kleišmantas, Verslo vadovų klubo pirmininkas Nerijus Šėža, Jonavos filialo vadovas Alfonas Meškauskas su žmona (UAB „Baldai Jums“), Tomas Pivoras (UAB „TUV uolektis“) ir kiti. Gausiausios komandos šįkart atvyko iš „SDG“ ir UAB „Interjero elementai“.

  Komandiniai žaidimai nereikalavo specialių įgūdžių ar sportinės ištvermės (sportininkams „Rio arena“ rengė futbolo ir tinklinio varžybas). Kai kurios užduotys netgi buvo „labai skanios“ – teko atpažinti penkių rūšių šokoladą ir sūrius, keturių rūšių šventės partnerio AB „Volfas Engelman“ alų, specialiai komisijai – ragauti VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ finansuoto barbekiu konkurso šefų paruoštus kepsnius. Visoms komandoms reikėjo išradingumo, komandinės dvasios ir kūrybiškumo.

  Vieningiausia komanda pripažinta „Namiškiai“, linksmiausia – „B(V)okalistai“, dainingiausi – „Eldorado“, sportiškiausia – „Gintaras“, kūrybiškiausia – „Kauno“, atspariausia drėgmei – „Draugėnai“, gurmaniškiausia – „Linksmučiai“, greičiausia – „Meilučiai“, originaliausia – „Amberija“, triukšmingiausia – „Jaunimo“.

  Laimėtojai pelnė tik „Chamberio respublikoje“ galiojančius pinigus – chamberius, kurie vėliau buvo išleisti prizams ir pramogoms audringame aukcione. Kas pasiūlė didžiausią kainą, laimėjo ir VšĮ „Psichologinio konsultavimo grupė“ asmeninio tobulėjimo kursus, ir agentūros „Eura“ kelionę, ir knygų, ir dėžę traškučių, ir „Chamberio respublikos“ šampano, ir žinomo pirtininko Antano Bagdono („Saulėja SPA“ ir Lietuvos pirties bičiulių draugija) lietuviškos pirties ritualą. O didžiausias azartas užvirė dėl jaunos, kūrybiškos IĮ „Lennycraft“ (gyvibaldai.lt) pasiūto sėdmaišio…

  Kaip ir dera artėjant Joninėms, piliečiai ieškojo savojo laimės žiedo – rūmų rakto, kuris buvo paslėptas miško trobelėje. Kas norėjo daugiau adrenalino, UAB „Kelmukai“ keturračiais suko ratus Jonavos apylinkių miškais.

  „Chamberio respublikos“ piliečiai – visų rajonų komandos pateikė po vieną posmą 2014 m. vasaros šventės dainai. Juos per kelias valandas į vieną sudėjo ir parinko melodiją gitara grojusio Gintauto Mažeikos vadovaujama kūrybinė grupė. Priedainiu tapo toks ketureilis: Tik draugai, tik draugai, mums svarbiausia tik draugai, Chamber rūmuose tikrai mes visi geri draugai.

  Atlikta bendros kūrybos daina sukėlė aplodismentų bangą.

  Koks gimtadienis be torto? Jį šventei pagamino rūmų narys „Lietuvos gurmanas“.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai nuoširdžiai dėkoja sodybos „Kaimas kryžkelėje“ šeimininkams – Astai ir Nedui Rimams už svetingumą, skanų maistą, puikų aptarnavimą ir rūpestį nuo ryto iki ryto.

  Šventės nuotraukos

Skip to content