• Vasario 10-ąją – verslininkų debatai su kandidatais į Kauno merus

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija jau ketvirtą kartą rengia verslo ir politikos debatus.

  Šiemet 2015 m. kovo 1 d. įvyksiančiuose savivaldybių rinkimuose pirmą kartą merus rinksime tiesiogiai. Lietuva bus vienuoliktoji Europos valstybė, kurioje diegiamas iš esmės amerikietiškasis rinkimų modelis.

  Tiesioginiai merų rinkimai bus lyderių, asmenybių kova. Todėl šįkart į debatus bus kviečiami visi įregistruoti kandidatai į Kauno merus.

  Debatai vyks vasario 10 d., antradienį, 15 val. Savivaldybės didžiojoje salėje.

  Debatus, kaip ir anksčiau, moderuos žinomas politologas, prof. Algis Krupavičius.

  Pirmieji verslo ir politikos debatai buvo surengti 2011 m. prieš savivaldos rinkimus, antrieji – prieš 2012 m. Seimo rinkimus, o 2013 m. diskutuota apie Savivaldybės tarybos kadencijos pusiaukelę – kas nuveikta, ar darbai nesiskiria nuo programinių nuostatų. Iki šiol rūmų ir pramonininkų rengtuose viešuose debatuose dalyvavo praktiškai visi politinės kampanijos dalyviai, išskyrus vienos kitos partijos atstovus.

  Verslo atstovai sudarys auditorijos branduolį. Kviečiame rūmų narius aktyviai dalyvauti debatuose, teikti klausimus kandidatams, vertinti jų atsakymus ir t.t.

  Rūmų narius prašome registruotis iki vasario 3 d. el. paštu irma.taparauskiene@chambers.lt

Skip to content