• Vadovų diena

  Vadovų diena

  Vasario 21 d. rūmuose pirmą kartą organizuotas naujo formato renginys – Vadovų diena. Beveik 30 narių, didžiausių regiono įmonių lyderių bendravo tarpusavyje, dalijosi patirtimi, savo verslo naujienomis bei šių metų prognozėmis.

  „Pučiant stipriam vėjui net kalakutai skraido, bet ar ilgai truks šis skrydis?“ Taip vadinosi žinomo analitiko, Luminor banko vyriausiojo ekonomisto Žygimanto Maurico įmonių vadovams skaitytas pranešimas apie pasaulio, Europos Sąjungos ir Lietuvos makroekonomikos tendencijas.

  Pasak kitos lektorės, strateginės komunikacijos konsultantės Orijanos Mašalės, Bilas Geitsas yra teigęs, kad paskutinį dolerį išleistų komunikacijai. O kodėl Lietuvoje į ryšius su visuomene ir rinkodarą vis dar dažniau žiūrima kaip į kaštų, o ne investicijų eilutę? Ką reikėtų pakeisti įmonių veikloje ir vadovų požiūryje, kad komunikacija kurtų verslo grąžą? Apie tai pranešimą parengė Lietuvos ryšių su visuomene sąjungos garbės narė, turinti 14 metų vadovavimo komandoms ir 17 metų patirtį komunikacijos srityje Orijana Mašalė.

  Vadovų dienas rūmuose numatoma rengti ir toliau.

  Renginio fotogalerija


  KaunoPPAR_2018.02.20 Mauricas.pdf

Skip to content