• Naujienos
 • „Vadovo diena“: Rūmų narių susitikimas su LFF prezidentu E. Stankevičiumi, Lietuvos futbolo galimybių pristatymas

  Lapkričio 29 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) kvietė narius į renginį „Vadovo diena“, kurios tema – „Futbolas versle – verslas futbole“. Trečiadienio popietę Dariaus ir Girėno stadione verslo atstovai susitiko su Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentu Edgaru Stankevičiumi, viceprezidentu Remigijumi Daugėla ir kitais LF federacijos atstovais. Čia Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edgaras Stankevičius Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenei pristatė Lietuvos futbolo galimybes.

  „Su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovybe nusprendėme, kad verta edukuoti verslą, supažindinti su mūsų vykdoma veikla ir tuo, kaip verslas gali padėti sportui, šiuo atveju – futbolui ir kaip futbolas gali prisidėti prie verslo plėtojimo, prekės ženklo sukūrimo ir žinomumo, bei kodėl verslui yra verta ateiti į futbolą. Turėjome bendrą gyvą diskusiją ir edukaciją apie tai, kokius turime privalumus, su kokiais iššūkiais susiduriame kasdieninėje savo veikloje ir manau, kad tai pavyko perteikti“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

  Sveikindamas visus susirinkusiuosius į Kauno rūmų organizuojamą „Vadovo dienos“ renginį, KPPAR prezidentas Zigmantas Dargevičius akcentavo ir naujai atgimusio Dariaus ir Girėno stadiono svarbą, mat neatsitiktinai buvo ši vieta pasirinkta ir verslo bendruomenės susitikimui.  „Šiandien esame čia – Kauno miestui, vietos verslui, o ir visos Lietuvos mastu, labai reikšmingame objekte – Dariaus ir Girėno stadione. Sportas ir verslas visada eina kartu. Aš visuomet sakau, kad sportas, kultūra – tai yra varomoji jėga, negalime užsidaryti tik versle. Kiekviena įmonė nori garsinti savo prekės ženklus, žinomumą, o futbolas, kaip sporto šaka numeris vienas, visada turi didelę auditoriją. Kartais už nedideles pinigų sumas galima pasiekti didžiausią rezultatą – viešinti, garsinti ir tuo pačiu – gauti naudą verslui. Vienas rėmėjas yra gerai, bet visada išlieka galimybė, kad jis staiga apsigalvos, o jei klubas turės po kelias dešimtis rėmėjų, tai vieno rėmėjo netekimas klubui turės mažą įtaką, bet tas klubas galės toliau gyvuoti ir tęsti savo veiklą.

  Dariaus ir Girėno stadione vykstantys įvairūs sporto ir kiti pramoginiai renginiai pritraukia tūkstantines minias lankytojų, svečių iš užsienio. Akivaizdu, Kauno miestui ir čia įsikūrusiems verslams neša didelę pridėtinę vertę įvaizdžiui, ekonominę naudą ir kt. Pastebime, kad partnerystę su sporto organizacijomis vis daugiau bendrovių įvardija kaip vieną sėkmingiausių komunikacijos ir rinkodaros sprendimų. Tad neatsitiktinai ir šios „Vadovo dienos“ tema – „Futbolas versle – verslas futbole“. Mums, Kauno verslo bendruomenei, bus labai įdomu iš arčiau sužinoti, kuo šiandien gyvena Lietuvos futbolas? Apie galimybes ir perspektyvas abipusiai bendradarbiaujant“, – kalbėjo KPPAR prezidentas Z. Dargevičius.

  Renginio dalyviams taip pat buvo pasiūlyta ekskursija po Dariaus ir Girėno stadioną, jo vidines patalpas. Savo mintimis pasidalino ir PPA rūmų viceprezidentas Vydas Damalakas – jo teigimu, svarbu į futbolą įtraukti ne tik dideles kompanijas, bet ir smulkųjį verslą. „Vienas iš kelių Lietuvos futbolui patrauklių kelių judėti į priekį yra verslo bendruomenės įtraukimas ir aš manau, kad tai galima taikyti ir į finansines įstaigas bei organizacijas, vieno ar kito pobūdžio bankines ar draudimo, tai būtų idealu, bet lygiai taip pat ir smulkesnis verslas yra svarbu“, – akcentavo jis.

  E. Stankevičius pridėjo dar ir tai, kad investavimas į futbolą gali atnešti naudos ir pačiam verslui, o ne tik atvirkščiai.

  „Turime gerų sėkmės pavyzdžių apie tai, kaip vienas ar kitas prekės ženklas susitapatino su futbolu ir yra geriau atpažįstamas per futbolą nei tiesiogiai vykdant savo veiklą, tai ir buvo noras parodyti. Jau nekalbant apie tai, kad investavus į futbolą, tapus klubo ar akademijos akcininku, atsiranda galimybė iš to užsidirbti, būna vidiniai, tarptautiniai transferai ir perėjimai.

  Norėjome pristatyti, kad tokios galimybės yra net ir Lietuvoje ir kad verslas atkreiptų dėmesį, pradėtų kad ir nuo vaikų lygmens ir pradėtų investuoti į futbolą“, – kalbėjo LFF vadovas.

  Vaizdo reportažą iš susitikimo žiūrėti galite čia.

Skip to content