• Naujienos
 • V. Čičelis atidaro ypatingą kavinę ant Milikonių kalno

  Kaune, Šilainių rajone šią savaitę duris atvers nauja kavinė „Viva Kaunas“. Jos išskirtinumas – ant Milikonių kalno šlaito pakibusi kavinės apžvalgos aikštelė. Nuo jos Kaunas – lyg ant delno.

  Kavinę įrenginėjęs verslininkas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys Vytas Čičelis į apžvalgos aikštelę ir kavinę investavo 300 tūkstančių litų.

  Restoranų tinklą „Via Baltica“ valdantis verslininkas V.Čičelis nusprendė, kad patrauklioje vietoje reikėtų kavinės. Architektas Rimvydas Jurgis Palys parengė projektą. Kavinė yra pailgos pusapvalės formos, primena teleskopo vamzdį. Iš gaubtų metalo konstrukcijų ir gaubto stiklo sumontuotoje kavinėje tilps 10 dviviečių stalų.

  Kavinę pratęsia 20 metrų ilgio tiltas, pakibęs virš skardžio 12 metrų. Joje vasarą taip pat stovės stalai ir fortepijonas. Tilto gale bus pastatytas teleskopas. Besiilsinčius ant tilto žmones saugos 90 centimetrų aukščio metalo ir grūdinto stiklo turėklai.

  Ant kavinės stogo įrengtas galingas, specialiai iš Italijos atvežtas prožektorius. Į dangų nukreipti jo spinduliai turėtų matytis iš bet kurios Kauno vietos.

  Kavinėje ketinama tiekti dienos pietus, ant žarijų keptus kepsnius. Bus prekiaujama kava ir silpnaisiais alkoholiniais gėrimais. Galima bus įsigyti ir suvenyrų. Tualetu galės naudotis visi aikštelės lankytojai.

  V.Čičelis sakė, kad sudėtingiausia buvo gauti leidimus laikinos paskirties statiniui. Tai užtruko net 3 metus. Kavinė pradėta statyti pernai kovą.

  „Kadangi projektas nestandartinis, visas statinio detales teko užsakyti specialiai. Už tai prisiėjo mokėti brangiau. Vien lenktas stiklas su paketu kainavo 100 tūkstančių litų. Iš viso teko investuoti 300 tūkstančių“, – sakė verslininkas.

  V.Čičelis tikisi, kad investicija atsipirks per 5 metų.

  Pagal lrytas.lt

Skip to content