• Naujienos
 • Už verslo sėkmę apdovanoti rūmų nariai

  Už verslo sėkmę apdovanoti rūmų nariai

  Lapkričio 18 d. Ūkio ministerijos jau vienuoliktus metus organizuojamo „Verslo dienos“ renginio metu apdovanoti sėkmingus rezultatus demonstravę ir šalies ekonomikai svarbius projektus įgyvendinę Lietuvos verslininkai. Apdovanojimus „Už nuopelnus verslui“ įteikė ūkio ministras Evaldas Gustas, Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis, Lietuvoje žinomi verslo ir visuomenės veikėjai.

  Šiais metais nominantai galėjo pretenduoti į apdovanojimus pagal 9 nominacijas. Šiais metais pirmą kartą įsteigta visiškai nauja nominacija – „Socialinio verslo lyderis“.

  Į nominaciją „Sėkmingas ES projektas regione“ pretendavo įmonės, kurios savo projektus įgyvendino ne didžiuosiuose miestuose ir jiems įgyvendinti buvo suteikta Europos Sąjungos (ES) parama. Ūkio ministerijos apdovanojimas įteiktas UAB „Baldai Jums“, kuri šiais metais įgyvendino 0,864 mln. eurų vertės ES lėšomis finansuotą projektą Jonavoje. Įgyvendinus minėtą projektą atsivėrė naujos techninės galimybės gaminti išskirtinio dizaino ir sudėtingos konstrukcijos baldus, sukurta daugiau kaip 100 naujų darbo vietų.

  Kategorijoje „Nauji pramoniniai sprendimai“ geriausia pripažinta AB „Achema“, kuri 2013–2015 m. į pramoninius sprendimus investavo daugiau nei 39 mln. eurų. Svarbiausias pastarojo laikotarpio bendrovės „Achema“ projektas – naujasis oro skaidymo blokas. Naujasis oro skaidymo blokas gamins technikos ir maisto pramonei skirtus dujų mišinius ir padės gamyklai „Achema“ maždaug trečdaliu sumažinti energijos sąnaudas.

  Taip pat įteiktos nominacijos „Socialinio verslo lyderio“, „Tvirtas žingsnis į eksporto rinkas“, „Sėkminga verslumo iniciatyva“, „Jaunas ir verslus“, „Inovatyvių sprendimų lyderiu“, „Verslios moters“, „Drąsių investicijų“ kategorijoje.

  Jose dar buvo nominuoti rūmų nariai UAB „Enerstena“, UAB „SneakyBox“, VšĮ „Sveikatingumo idėjos“, UAB „Baltijos polistirenas“.

  Taip pat buvo įteikti diplomai Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinės atrankos laimėtojams. Apdovanojimą gavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentų atstovybės projektas „Creative Shock“ ir rūmų nario VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ projektas „Jaunųjų inovatorių bazė“.

Skip to content