• Už nuopelnus verslui apdovanota UAB „Mantinga“

  Už nuopelnus verslui apdovanota UAB „Mantinga“

  Spalio 11-osios vakarą Vilniaus rotušėje Ūkio ministerijos įsteigtais prizais „Už nuopelnus verslui“ buvo pagerbti Lietuvos verslo plėtrai nusipelnę asmenys ir įmonės.

  Nominacijoje „Tvirtas žingsnis į eksporto rinkas“ triumfavo Kauno PPA rūmų narys UAB „Mantinga“. Ši šaldytų duonos ir pyragų gamintoja gali pasidžiaugti 2011-2012 m. sausio – rugpjūčio mėn. 25 proc. padidinusi eksporto augimą. Įmonės gaminiai eksportuojami į 30 pasaulio šalių.

  „Šiandien sėkmingi verslai tapo neįkainojamu indėliu plėtojant šalies ekonomiką ir kuriant naujas darbo vietas. Tikiuosi, jog šie apdovanojimai motyvuos ir įkvėps visus siekti užsibrėžtų tikslų“, – sakė ūkio ministras Rimantas Žylius.

  „Kiekvienas žmogus gali susikurti sau asmeninę gerovę, jei turės pakankamai drąsos, energijos ir originalumo“, – kalbėjo R. Žylius.

  Jo nuomone, net jei Lietuva ir yra pagarsėjusi lazerių gamybos sektoriuje, tai dar nereiškia, kad visi turi gaminti lazerius.

  Pasak premjero Andriaus Kubiliaus, apdovanojimą gavusi įmonė atitinka aukščiausius vadybos reikalavimus. „Mes negalime gyventi be oro, negalime gyventi be šeimos, taip lygiai taip pat mes negalime gyventi be verslo, o tie, kurie šį vakarą gavo apdovanojimus yra aukščiausios klasės verslininkai“, – sakė premjeras.

  Apdovanojimai „Už nuopelnus verslui“ įteikti 9 nominantams.

Skip to content