• Naujienos
 • Už nuopelnus V. Šileikiui įteikti garbės ženklai

  Už nuopelnus V. Šileikiui įteikti garbės ženklai

  Už nuopelnus atkuriant Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus bei atgaivinant prieškario rūmų dvasią, puoselėjant solidarumu, pasitikėjimu ir pagarba pagrįstus verslo bendruomenės santykius, kuriant pažangias rūmų veiklos formas bei tradicijas, diegiant socialinės atsakomybės vertybes, atstovaujant rūmams ir miestui tarptautiniu lygmeniu Kauno PPAR tarybos sprendimu V. Šileikiui 60-ties metų sukakties proga spalio 26 d. Raudondvario pilyje įteiktas rūmų „Padėkos ženklas“.

  Restauruotoje ir naujam gyvenimui prikeltoje pilyje beveik 200 žmonių dalyvavo Vytauto Šileikio profesinei, visuomeninei bei akademinei veiklai skirtoje konferencijoje. Apie aktyvų V. Šileikio vaidmenį rūmų sistemoje, strategiškai svarbias įžvalgas ir įveiktus iššūkius, kompetenciją ir vertybių balansą visose veiklos srityse kalbėjo pirmasis Kauno PPA rūmų prezidentas prof. Simas Ramutis Petrikis, Kovo 11-osios akto signataras Aloyzas Sakalas, ilgametis bendražygis, 1996– 2012 m. rūmų prezidentas prof. Mečislovas Rondomanskas, Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimantas Stankevičius, Kauno kolegijos direktorius Mindaugas Misiūnas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rektorius Remigijus Žaliūnas ir kt.

  Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas jubiliejinės sukakties proga ilgametį rūmų generalinį direktorių apdovanojo II-ojo laipsnio Santakos garbės ženklu. Garbingiausias miesto apdovanojimas V. Šileikiui skirtas už asmeninį indėlį įtvirtinant savivaldos ir verslo partnerystę, Kauno miesto raidai naudingas ir prasmingas idėjas.

  Už pažangias iniciatyvas ir dialogą su savivaldybe Kauno rajono meras Valerijus Makūnas V. Šileikį apdovanojo rajono Garbės ženklu. Garbingiausias Kauno rajono savivaldybės apdovanojimas skiriamas už labai reikšmingus nuopelnus profesinėje ir visuomeninėje veikloje, Kauno rajono garsinimą Lietuvoje ir užsienyje.

  Kauno PPA rūmų generaliniam direktoriui vardinę padėką pareiškė ir švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius. „Noriu pasidžiaugti, kad Jūs švietimo sistemos kaitos laikotarpiu įžvelgėte ir supratote savo reikšmingą vaidmenį, nuosekliai ir aktyviai veikėte, prisidėdamas tiek prie profesinio mokymo, tiek prie aukštojo mokslo sistemų modernizavimo“, – rašoma ministro padėkoje.

  V. Šileikis pakvietė visus prisidėti prie vis gausėjančio būrio žmonių, kuriems didžiausias džiaugsmas – dovanoti savo gerumą ir žinoti, kad tolimoje Ruandoje vaikai jų dėka galės dar vieną mėnesį lankyti mokyklą, skubiai gaus būtiniausių vaistų ir maisto, galės knygas kuriamoje bibliotekoje. Pilies fojė buvo demonstruojama Astos ir Vytauto Šileikių fotografijų paroda „Ruandos vaikai“.

  Renginio metu svečiams koncertavo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė Rita Preikšaitė ir Kauno styginių kvartetas „Collegium“ bei J. Naujalio muzikos moksleivis, tarptautinių konkursų laureatas klarnetininkas Stasys Makštutis.

Skip to content