• Naujienos
 • Ukrainos verslo moterų tinklo vizitas

  Ukrainos verslo moterų tinklo vizitas

  2016 m. spalio 17- 18 d. atvyksta verslo moterų delegacija iš Ukrainos, kurios pagrindiniai siekiai Lietuvoje yra: susitikti su LR valdžios atstovais, susipažinti su Lietuvos verslo aplinka, susitikti su šalyje veikiančiomis verslo organizacijomis bei moterų asociacijomis, susirasti naujus verslo kontaktus, o taip pat pristatyti Ukrainą, kaip patrauklią investavimui šalį.

  Verslo misijoje dalyvauja žiniasklaidos, mados, turizmo, gamybos ir įvairių paslaugų įmonių savininkės bei vadovės iš visos Ukrainos, kurios norės susitikti su mūsų tinklo narėmis bei užmegzti naudingų ryšių.

  Programa:

  Spalio 17 d. 14 val. vizitas LR Prezidentūroje

  Spalio 17 d. 18 val. Gala vakarienė Kempinski Hotel Cathedral Square, kaina asmeniui yra 55 EUR (užkandis, pagrindinis patiekalas, desertas, kava arbata, vyno taurė)

  Spalio 18 d. 10 val. bendradarbiaujant su Užsienio reikalų ministerija bei VšĮ „Versli Lietuva“ planuojamas delegacijos priėmimas ir konferencija Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje. Konferencijos tema „Lietuva – galimybių šalis“, kurios metu bus aptariamos galimybės investuoti Lietuvoje. Kaip žinia, yra pasirašyta Asociacijos sutartis su Ukraina, kuri turėtų palengvinti prekybą tarp šalių. Detalią programą su pranešėjais ir tikslia darbotvarke pateiksime likus savaitei iki renginio pradžios.

  Renginio programa yra pridedama. Pažymėtina, kad renginio kalba Prezidentūroje yra anglų, o Užsienio reikalų ministerijoje yra rusų. Prezidentūroje vietų skaičius ribotas.

  Registruojantis, prašome nurodyti, kas pageidaus vegetariško meniu. Sąskaita apmokėjimui už vakarienę: Asociacija FIBAsssociation, įm. kodas: 303134395, sąskaita: LT604010051001789160, DNB bankas. Sąskaitos už vakarienę bus išrašomos padarius pavedimą.

  Registracija iki 2016-10-06 el. paštu: info@panlaw.lt
  arba asvalena@gmail.com
  , telefonai: 8671 96645, 8612 4393.

  Informaciją Ukrainos delegacijos organizacinio komiteto vardu pateikė: Kristina Vezbergaitė (Panlaw law Office, Respublikos g. 38, Panevėžys).

  2016-10-17 ir 18 Kvietimas Ukraina.pdf

Skip to content