• Ūkio ministerija kviečia verslininkus teikti paraiškas gauti apdovanojimą „Už nuopelnus verslui“

  Ūkio ministerija, siekdama įvertinti verslo atstovų indėlį į Lietuvos verslo plėtrą, skelbia konkursą gauti apdovanojimą „Už nuopelnus verslui“. Įmonių atstovai kviečiami teikti paraiškas dalyvauti konkurse. Paraiškų laukiama iki lapkričio 14 d.

  Apdovanojimų „Už nuopelnus verslui“ anketą ir kriterijus rasite Ūkio ministerijos interneto svetainėje adresuhttp://www.ukmin.lt/lt/apdovanojimai/verslo_diena/
  .

  Šiais metais įmonės ar asmenys gali kandidatuoti į 8 nominacijas:

  „Drąsios investicijos“ – siekiama išrinkti drąsiai investavusią įmonę. Prioritetas bus skiriamas įmonei, investavusiai privačias lėšas į ekonomiškai silpnesnį regioną ir ten sukūrė ilgalaikių darbo vietų, vykdo socialiai atsakingą veiklą.

  „Tvirtas žingsnis į eksporto rinkas“ – renkama įmonė, dėl naujų eksporto rinkų pasiekusi puikių eksporto augimo rezultatų.

  „Inovatyvių sprendimų lyderis“ – renkama įmonė, rinkai pristačiusi visuomenei naudingą inovatyvų produktą ar paslaugą ar patobulinusi gamybos, logistikos, rinkodaros ar vadybos procesą.

  „Socialinis inovatorius“ – renkama įmonė ar organizacija, įgyvendinusi socialinių inovacijų sprendimus ir juos pritaikiusi savo veikloje, pavyzdžiui, išteklius taupančius sprendimus, teigiamą poveikį aplinkai darančius sprendimus ir pan.

  „Sėkminga verslumo iniciatyva“ – siekiama išrinkti įmonę ar organizaciją, per pastaruosius ketverius metus įgyvendinusi sėkmingą verslumą ugdančią ir populiarinančią veiklą, projektą ar iniciatyvą.

  „Jaunas ir verslus“ – renkamas savo verslą turintis jaunas (iki 29 m.) verslininkas, sėkmingai plėtojantis savo verslą ar perėmęs jau veikiantį verslą ir pasiekęs gerų rezultatų.

  „Versli moteris“ – renkama ne mažiau kaip dvejus metus sėkmingai verslą plėtojanti verslininkė, pasiekusi gerų rezultatų.

  „Nauji pramoniniai sprendimai“ – renkama įmonė, gamybos procesuose įdiegusi naujus, nekenksmingus aplinkai pramoninius sprendimus ir taip padidinusi įmonės našumą, apyvartą.

  Užpildytų dalyvių anketų laukiame iki 2013 m. lapkričio 14 d. (imtinai) el. paštu verslodiena@ukmin.lt
  arba adresu: Ūkio ministerijos Viešųjų ryšių ir protokolo skyrius, Gedimino pr. 38, LT-01104 Vilnius (su nuoroda „Už nuopelnus verslui“ konkursui).

  Verslo diena_kvietimas teikti paraiskas_20131025.doc
  Verslo_diena_ kriterijai_2013.doc
  Dalyvio_anketa_Verslo diena_2013.doc

Skip to content