• Ūkio ministerija kviečia inspektorius ir įmones susipažinti su naujais reikalavimais pakuotėms

  Nuo š. m. lapkričio 1 d. Lietuvos įmonės, vidaus rinkoje tiekiančios pakuotus produktus, turės pildyti deklaracijas, ar pakuotė atitinka Europos Sąjungos direktyvos reikalavimus. Naujai įsigaliojantys reikalavimai bus pristatyti per konsultacijų ciklą visiems suinteresuotiems asmenims š. m. rugsėjo 16 d. Panevėžyje ir Šiauliuose bei 17 d. Klaipėdoje ir Kaune. Seminarai padės ir inspektoriams ir įmonėms pasiruošti patikrinimams ir sužinoti kokius dokumentus reikės pateikti.

  Per seminarus bus pateikta informacija apie naujai įsigaliojančius reikalavimus ir pristatytas Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos prie Ūkio ministerijos parengtas klausimynas, pagal kurį inspektoriai tikrins įmones, į vidaus rinką tiekiančias pakuotus produktus.

  Ūkio ministerija informuoja, kad pakuotės atitikimą Europos Sąjungos direktyvos reikalavimams įmonė galės pagrįsti įvairiais dokumentais – tai gali būti ir pakuotės gamintojo sertifikatai. Jeigu įmonė, importuojanti gaminius iš ES, turės dokumentą, patvirtinantį, kad rinkai tiekiama pakuotė atitinka Lietuvoje galiojančius teisės aktų reikalavimus, tai papildomai pildyti deklaracijos nereikės.

  Su detalesne informacija apie konsultacijas galite susipažinti adresu http://ukmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/verslo-aplinka/pramone/pakuociu-atitikties-deklaravimas
  .

  Norintys dalyvauti seminaruose kviečiami registruotis elektroniniu paštu saulius.faidusas@ukmin.lt
  .

  Daugiau informacijos:

  Saulius Šimkevičius

  Viešųjų ryšių ir protokolo skyrius

  Tel. 8 706 64 846

  El. p. saulius.simkevicius@ukmin.lt

Skip to content