• UAB „Serfas“: viskas sustyguota

  UAB „Serfas“: viskas sustyguota

  „Ir nesvarbu, kuo groji – svarbiausia, kad skamba darniai“. Tokiais renginio vedėjo Rolando Vilkončiaus žodžiais prasidėjo įspūdinga bendrovės „Serfas“ 20 metų jubiliejaus ir naujos gamyklos „AGBG“ atidarymo šventė.

  Susirinkusieji 300 svečių – partneriai, tiekėjai, užsakovai iš Lietuvos ir užsienio – aplodismentais apipylė įmonės kūrėjus – Tautvydą ir Saulių Valuntas, kurie per 20 metų kartu, kantriai ir nelengvai, ėjo iki tokios sėkmės ir pripažinimo. Plojimais buvo pagerbtas visas „talentingas ir galingas „Serfo“ orkestras“ – įmonės vadovų ir specialistų komanda.

  Šventė vyko naujosios gamyklos teritorijoje, kurią puošė iš armatūros strypų sukurti smuiko raktai su ugnies fakelais, iš vielos susuktos didžiulės stiklo stalų atramos, o sukrauti armatūros tinklai tapo meniškomis aplinkos dekoracijomis. Netgi vietoje tradicinės atidarymo juostelės buvo perkirptas armatūros strypas.

  Ceche, į kurį investuota 15 milijonų litų, svečiams buvo parodyta itin ekspresyvi sunkiojo metalo, ugningų elektrinių smuikų, švelniosios fleitos muzikos, šviesos, liepsnų, oro akrobačių ir vaizdo instaliacija. O milžinišką tortą į cechą įgabeno siunkiasvorė technika.

  Šventėje dalyvavo ne tik Kauno, bet visų Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei asociacijos prezidentai.

  Vakaro linksmybės tęsėsi „Crystal Club“ su išskirtine Ispanijos grupe – „Freedonia“.Skip to content