• UAB „Selteka“ apdovanota už naujų darbo vietų kūrimą

  Lietuvos darbo biržos surengtoje apdovanojimų ceremonijoje buvo pagerbtos šalies įmonės, 2012 m. sukūrusios daugiausiai naujų darbo vietų.

  Už socialiai pažeidžiamų asmenų integraciją į darbo rinką mažojo ir vidutinio verslo įmonių kategorijoje apdovanojimas įteiktas Kauno prekybos, pramonės ir amatų nariui UAB „Selteka“. Tai viena didžiausių Rytų Europoje elektronikos produktų gamintoja, inovatyvi skaitmeninės TV priedėlių ir EMS paslaugų tiekėja Europoje. Įmonėje dirba 191 darbuotojas.

  Nuo 2002 m. „Selteka“ bendradarbiauja su Darbo birža, skelbia laisvas darbo vietas biržos interneto svetainėje. 2012 m. buvo organizuotos 5 darbo mugės, tarpininkaujant Darbo biržai, įmonėje įdarbintas 21 darbuotojas, iš jų 16 – papildomai darbo rinkoje remiami asmenys (subsidijomis pasinaudojo darbinant 2 asmenis).

  Bendruomenės narį pasveikino rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis.

  Toje pačioje nominacijoje iš didžiųjų šalies įmonių apdovanota AB „Kauno baldai“. Už naujų darbo vietų kūrimą įgyvendinant vietines užimtumo iniciatyvas pagerbta UAB „Vilkijos gija“. Už jaunimo integraciją į darbo rinką didžiųjų šalies įmonių kategorijoje skirtas apdovanojimas UAB „Senukų prekybos centras“, tarp mažojo ir vidutinio verslo įmonių – Jonavos UAB „Baltasis pyragas“.

  Už iniciatyvą pradėti ir vystyti verslą pagerbta buvusi bedarbė Eglė Rimaitė, įkūrusi IĮ „Teisinės veiklos biuras“. Už iniciatyvą rengiant kvalifikuotus darbuotojus apdovanota UAB „Scapa Baltic“ ir AB „Kauno dujotiekio statyba“.

Skip to content