• Naujienos
 • UAB „Ekspozicijų centras“ kviečia įmones dalyvauti parodose „Sveikatos dienos 2024“ ir „Beauty Expo 2024“ (2024 m. vasario 23 -25 d., Žalgirio arenoje)

  UAB „Ekspozicijų centras“ kviečia dalyvauti 15-oje sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos parodoje „Sveikatos dienos 2024“, kuri vyks 2024 metais vasario 23 – 25 d., Žalgirio arenoje.

  Sveikatos dienos 2024 pasiūlymą dalyviams rasite ČIA

  Pagrindinis parodos tikslas – kad šioje parodoje lankytojas atrastų pasirinkimų gausą ir sveikatos ar sveikatinimo sprendimų įvairovę, galėtų tinkamai pasirinkti iš tinkamiausių jam gaminių pasiūlos, sužinotų apie jau esamas arba naujai rinkoje atsiradusias gydymo ir reabilitacijos naujienas, įgautų naudingų sveikos gyvensenos patarimų ir pamokymų. Siekiama, kad renginio metu organizuojami seminarai, diskusijos, pranešimai kurtų vartotojams ilgalaikę naudą ir padėtų iš profesionalų išgirstus patarimus pritaikyti sau: įkvėptų kryptingai keisti gyvenimo būdą, įvertinti mitybos įtaką sveikatai ir gerai savijautai, didesnį dėmesį skirti emocinės sveikatos puoselėjimui ir saugojimu.

  Jau penkioliktąjį kartą šis, bene laukiamiausias metų sveikatos renginys Lietuvoje, į vieną vietą suburs skirtingų sričių ekspertus, norinčius ir galinčius dalintis savo žiniomis ir patirtimi, tai – gydytojai, kosmetologai, sporto treneriai, psichologai. Dėl šios priežasties, kiekvienas lankytojas parodoje atras tai, kas aktualu būtent jam ar jo šeimai – sveikatai ar sveikatinimui tinkamas ir reikalingas paslaugas ar gaminius, iš arti susipažins su moderniausiais gydymo bei reabilitacijos sprendimais, gaus naudingų sveikos gyvensenos patarimų.

  Daugiau informacijos apie parodą: https://www.parodos.lt/dalyviams/sveikatos-dienos-2024/

  Daugiau informacijos apie parodą potencialiems dalyviams: https://www.parodos.lt/dalyviams/sveikatos-dienos-2024/

  Parodos registracija ir įkainių detalizavimas: https://vvs.parodos.lt/registration/107

  Praėjusios parodos akimirkos: https://www.youtube.com/watch?v=PMxne59sUv4

  Renginys Facebook: https://fb.me/e/1ndMhntVO

  Sparnuotoji frazė „Grožis – išgelbės pasaulį.“ – mėgstama ne tik grožio meistrų, bet ir visų tų, kuriems grožio puselėjimas – mylimas užsiėmimas. Be abejonės, tikrasis grožis – visai ne tik išorinis, tačiau ir vidinis: išsilavinimas, domėjimasis kultūra, minčių ir kūno harmonija.

  Visus tuos, kuriems grožis, jo kūrimas, puoselėjimas, domėjimasis grožio ir kosmetikos naujienomis – darbas, verslas ar tiesiog – hobis ar mėgstamas laiko praleidimas, kviečiame apsilankyti grožio profesionalams ir mylėtojams skirtoje parodoje „Beauty Expo 2024“, vasario 23-25 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje.

  Paroda „Beauty Expo 2024“ grožio šventei Kaune subur„Beauty Expo 2024“s profesionalus, meistrus, grožio prekių, įrankų, produktų ir paslaugų tiekėjus iš Lietuvos ir užsienio. Parodoje, grožio rinkos naujienas, artėjančio sezono grožio tendencijas, prabangius, visame pasaulyje mėgiamus prekių ženklus atras ne tik grožio meistrai ir profesionalai, bet ir visi, besidomintys aktualiausiomis grožio naujienomis čia ir dabar.

  Lankytojai parodoje, vienoje vietoje susipažins su artėjančio sezono madingiausiomis dekoratyvinės kosmetikos, plaukų ir nagų priežiūros tendencijomis ir spalvomis, sužinos apie patraukliausias ir moderniausias veido ir kūno priežiūros procedūras, priemones bei prietaisus.

  Grožio parodoje „Beauty Expo 2024“ lankytojų lauks:

  • rinkos naujienos plaukų priežiūrai, puoselėjimui, formavimui;
  • platus dekoratyvinės kosmetikos asortimentas grožio profesionalams, visame pasaulyje populiarūs, aukščiausios kokybės produkciją gaminantys prekių ženklai;
  • aukščiausios kokybės veido ir kūno priežiūros priemonės;
  • manikiūro ir pedikiūro priemonės, įrankiai ir paslaugos;
  • grožio salonų, kirpyklų apranga, darbo priemonės, įranga;
  • antakių ir blakstienų priežiūros priemonės, įrankiai, teikiamos paslaugos;
  • parfumerija, kvepalai kūnui ir plaukams;
  • juvelyrika ir bižuterija.

  Tikrasis grožis galimas tik tuomet, kai turime laimę mėgautis sveiku kūnu bei mintimis. Vasario 23-25 dienomis, lankytojai įsigiję bilietą į parodą „Beauty Expo 2024“ galės nemokamai apsilankyti ir Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančioje sveikos gyvensenos ir sveikatinimo parodoje „Sveikatos dienos 2024“. Parodos „Sveikatos dienos 2024“ tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į sveikos gyvensenos ir emocinės sveikatos svarbą, apie prioritetą skirti didesnį dėmesį ligų profilaktikai, fiziniam aktyvumui, subalansuotai mitybai, sveikiems įpročiams. Taipogi, parodoje paliečiama ir kita aktuali tema – emocinė sveikata; pristatomos priemonės, metodai, patarimai, kaip išlaikyti ir atkurti harmoniją ne tik su savo kūnu, bet ir mintimis bei emocijomis.

  Daugiau apie parodą, skaitykite: ČIA.

  Kviečiame aptarti Jūsų dalyvavimą parodoje: projekto vadovas Žygimantas Gudišauskas, +370 630 09956 arba beauty@expo.lt

  Organizatorius:

  UAB „Ekspozicijų centras“

Skip to content