• Naujienos
 • UAB „Doleta“ – naujovių kūrėja ne tik Lietuvoje, bet ir Europos šalyse

  UAB „Doleta“ – naujovių kūrėja ne tik Lietuvoje

  Spalio 24 d. rūmų verslo bendruomenė autobusu keliavo aplankyti dvidešimt pirmus veiklos metus Jiezne veikiančios medinių ir medžio – aliuminio langų gamintojos UAB „Doleta“. Autobusui sustojus Jiezne ir sutiktų vietinių berniukų paklausus, kaip nuvažiuoti iki Vilniaus g. 52, jie susimąstę susižvalgė ir tik patraukė pečiais. Patikslinus, kad mes ieškome „Doletos“, jie akimirksniu apibūdino kaip didžiulį ryškiai mėlyną pastatą ir vienas per kitą ėmė pasakoti kelią iki mūsų kelionės tikslo.

  UAB „Doletos“ savininkas ir vadovas Vytautas Silevičius svetingai priėmė Kauno verslininkus, su malonumu parodė gamybą, pažangią kompiuterizuotą techniką bei galutinę produkciją.

  1992 m. įkurta kompanija šiandien yra Lietuvos medinių langų gamintojų rinkos lyderė, visą produkciją gaminanti moderniausioje medinių langų gamykloje visoje Rytų Europoje. UAB „Doleta“ orientuojasi į aukštos kokybės masinės produkcijos gamybą, taip pat įgyvendina unikalius bei sudėtingus konstrukcinius ir architektūrinius sprendimus Lietuvoje bei užsienyje. Platus šios įmonės prekybos tinklas veikia ne tik Lietuvoje, bet taip pat Latvijoje, Rusijoje bei kitose šalyse. Daugiau negu 70 proc. savo produkcijos bendrovė eksportuoja į Ukrainą, Izraelį, Graikiją, JAV, NVS šalis, Didžiąją Britaniją, Airiją, Skandinavijos valstybes, Vokietiją, Šveicariją, kitas Vakarų Europos valstybes bei Japoniją.

  Bendrovė specializuojasi medinių ir medžio-aliuminio langų, žiemos sodų, fasadų bei durų gamyboje. Didžiausią UAB „Doletos“ produkcijos dalį sudaro unikalūs elitiniai gaminiai, skirti privatiems namams ir biurams. Įmonė šiandien yra Lietuvos medinių langų gamintojų rinkos lyderė, imli naujovėms, diktuojanti šios srities madas, siūlanti vartotojams efektyviausius technologinius sprendinius.

  Dar 2007 m. „Doleta“ gavo pirmąjį pasyvių, taupančių šilumos energiją langų sertifikatą. Šiuo metu įmonėje sukurtos trys pasyvių langų konstrukcijos. Viena iš naujausių rinkų, kurioje „Doletai“ pasisekė įsitvirtinti pastaraisiais metais, yra Prancūzijos pietiniai regionai, kur vyksta nemažai statybų. Šiuo metu įmonė vykdo įspūdingą konstrukciniais sprendimais projektą naujai statomoje Kazachstano prezidentūroje. „Doleta“ bendradarbiauja ir su įnoringiausiais privačiais klientais, ir su užsakovais iš valstybinių institucijų. Antai vienam privačiam asmeniui įmonė pagamino langus su aukso dulkėmis nupurkštais rėmais, o kelios ambasados užsienyje, stiprindamos darbuotojų saugumą, Jiezne užsakė neperšaunamus langus.

  Įmonės vizija, strategija ir politika nukreiptos vienu tikslu – visapusiškai patenkinti kliento poreikius, suteikiant aukščiausią komforto lygį. Tad įmonėje įdarbinami žmonės su panašia filosofija, kurios pagrindas yra pagarba klientui, siekis nuolatos mokytis, įsiklausyti į klientų pageidavimus ir spręsti iškilusias problemas. Pasak V. Silevičiaus, vadybininko vienintelė problema – išspręsti kliento problemą.

  Susitikimo metu nariai aktyviai dalyvavo diskusijoje, pateikė nemažai klausimų UAB „Doletos“ šeimininkui V. Silevičiui, kuris noriai ir išsamiai pateikė atsakymus.

  Renginyje rūmų generalinis direktorius Vytautas Šileikis susirinkusiai bendruomenei pristatė naujus narius – UAB „Livesta“, UADBB „Colemont draudimo brokeris“ ir UAB „Rest Turas“, pasveikino juos bei įteikė nario pažymėjimus.

  Belieka dar kartą padėkoti taip svetingai ir draugiškai kauniečius priėmusiems UAB „Doletos“ savininkui

  V. Silevičiui bei jo kolegoms.


Skip to content