• Naujienos
 • UAB „BTT Group“ pelnė specialų Vokietijos ūkio apdovanojimų prizą

  UAB „BTT Group“ pelnė specialų Vokietijos ūkio apdovanojimų prizą

  Rūmų narys informacinių technologijų įmonė „BTT Group“ tapo Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) organizuoto konkurso „Vokietijos ūkio apdovanojimai 2016“ finalininke. Atvirą balsavimą internetu laimėjusi įmonė buvo apdovanota specialiu 4.000 eurų vertės „Žinių radijo“ prizu. Apdovanojimas įteiktas birželio 9 d. Vilniuje.

  11-ą kartą vykusio renginio tema – „Mūsų darbuotojai – raktas į sėkmę“. Kartu su „BTT Group“ varžėsi 16 įmonių, iš kurių kompetentinga komisija atrinko šešis finalistus. Į finalą pateko: UAB „BTT Group“, UAB „Arginta Engineering“, UAB „August ir Ko“, UAB „Esemda“, UAB „Rhenus Svoris“ ir UAB „Ruptela“. Konkurso nugalėtoja „Ruptela“ ir kiti penki finalistai gavo nemokamą vienerių metų narystę AHK tinkle, kuris šiuo metu vienija 430 narių.

  Anot įmonės vadovo Donato Zavecko, pripažinimas svarbus įmonei ir darbuotojams, jis parodo, kad „BTT Group“ juda tinkama linkme, turi kompetentingą komandą, o darbdavio ir darbuotojų pastangos yra pastebėtos ir įvertintos.

  UAB „BTT Group“ – informacinių technologijų įmonė, nuo 2007 m. teikianti IT paslaugas vidutiniam ir stambiam verslui bei valstybiniam sektoriui. Pagrindinis dėmesys skiriamas IT ūkio priežiūrai ir pažangių debesų kompiuterijos sprendimų kūrimui. Įmonės paslaugų kokybė įvertinta tarptautiniais ISO 9001:2008 bei ITIL sertifikatais, kurie patvirtina darbuotojų kompetenciją. Įmonėje yra įdiegta ir sėkmingai veikia kokybės vadybos sistema. Taip pat, bendrovėje įdiegta ISO 27001 informacijos saugumo vadybos sistema.

  „BTT Group“ savo darbuotojus augina nuo pirmosios darbo dienos, motyvuoja ir parodo, kad geriausiai sekasi daryti tai, kas teikia džiaugsmą.

Skip to content