• Naujienos
 • Trys rūmų nariai apdovanoti „Verslo taurais“

  Trys rūmų nariai apdovanoti „Verslo taurais“

  Vasario 13 d. Kauno rotušėje vyko miesto savivaldybės antrus metus iš eilės surengtų „Verslo taurų“ apdovanojimų ceremonija. Meras Andrius Kupčinskas „Verslo taurų“ statulėles įteikė dvylikai geriausiomis savo srityse pripažintų Kauno įmonių.

  Tarp apdovanotųjų – trys rūmų nariai: AB „Lytagra“, UAB ‚Serfas“ ir UAB „Gerovė“.

  AB „Lytagra“ įvertinta už socialiai atsakingą verslą. Bendrovė, įkurta 1945 m., sėkmingai tęsia veiklą iki šiol, joje dirba 530 darbuotojų. Tai viena didžiausių prekybos, orientuotos žemės ūkio reikmėms, kompanijų Lietuvoje, turinti 23 filialus ir 6 antrines įmones. AB „Lytagra“ yra daugelio miesto renginių, taip pat Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos zoologijos sodo rėmėja.

  Už lietuviško kapitalo investicijas „Verslo tauru“ apdovanota UAB „Serfas“. Bendrovę 1994 m. įkūrė tėvas ir sūnus – Tautvydas ir Saulius – Valuntos. Per 20 metų ši lietuviško kapitalo įmonė įsitvirtino Lietuvos rinkoje ne tik kaip statybinių medžiagų tiekėja, bet ir pati ėmėsi gamybos, o pardavimus išplėtė ir į užsienio šalis. 2014 m. UAB „Serfas“ Kaune, Technikos gatvėje, supirko septynis apleistus sklypus ir pastatė naują 2600 kv. m armatūrinių tinklų gamyklą. Ši plyno lauko investicija bendrovei kainavo 15 mln. Lt.

  UAB „Gerovė“ apdovanota už verslo ir aplinkos darną. Ji viena pirmųjų Lietuvoje 1991 m. pradėjo plastikinių pakuočių gamybą. Šiandien tai viena stabiliausių ir didžiausių plastikinių pakuočių gamintojų ne tik vietinėje rinkoje, bet ir Baltijos šalyse, o plataus asortimento produkcija tiekiama klientams ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Europos Sąjungoje. Visi įmonės gaminiai gaminami iš 100 proc. apdirbamos žaliavos.

  Ceremonijoje rūmų bronzos „Darbo žvaigždę“ miesto merui A. Kupčinskui įteikė rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis. Apdovanojimas skirtas dar 2014 m. lapkričio mėnesį už tai, kad jo vadovavimo laikotarpiu savivaldybės ir verslo santykiai perėjo į kokybiškai naują etapą, sustiprėjo bendradarbiavimas ir pasitikėjimas tarp verslo ir piliečių savivaldos, Kaune buvo įsteigta pirmoji Lietuvoje Verslo taryba. Meras visuomet palaikė šią nuoseklaus ir sisteminio bendradarbiavimo tarp verslo ir valdžios iniciatyvą, taip pat remia ir kitus svarbius verslo bendruomenės projektus.

  UAB „SDG“ generalinis direktorius Eduardas Jasas miesto merui A. Kupčinskui įteikė Baltijos kelio 25-mečiui pakartoto žygio per Baltijos šalis 2014-ųjų rugpjūtį atminimo medalį.

  Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras Kauno PPA rūmų 2014 m. nominacijose buvo pripažintas „Metų Kauno regiono profesinio mokymo institucija“. Apdovanojimas įteiktas Rotušėje. Tai moderni ir dinamiška mokymo įstaiga, greitai ir atsakingai reaguojanti į darbo rinkos pokyčius bei drąsiai taikanti inovatyvias ugdymo formas. Centro direktorės, socialinių mokslų daktarės Laimutės Anužienės dėka organizacijoje aktyviai puoselėjamos krikščioniškos vertybės. Tai yra viena didžiausių Lietuvoje profesinio mokymo įstaigų. 1994 – 2014 m. mokinių skaičius padidėjo nuo 681 iki 3205. Pernai duris atvėrė didžiausias Pabaltijyje grožio ir susijusių paslaugų sektorinis praktinio mokymo centras „Modus“.

Skip to content