• Naujienos
 • Trims rūmų nariams – pirmieji „Verslo taurai“

  Trims rūmų nariams – pirmieji „Verslo taurai“

  Kovo 28 d. Kauno Rotušėje pirmąkart buvo įteikti „Verslo taurų“ apdovanojimai labiausiai nusipelniusioms miesto įmonėms.

  „Kaunas nuo seno garsėja kaip verslių žmonių miestas. Turime ne vieną dešimtį sąžiningo, socialiai atsakingo, skaidraus ir tauraus verslo pavyzdžių. Todėl pasiūliau įsteigti apdovanojimus, kurie bus įteikti skirtingose srityse labiausiai nusipelniusioms verslo įmonėms“, – sumanymą paaiškino meras Andrius Kupčinskas.

  Ši galimybė buvo svarstoma Verslo taryboje, kurią sudaro Kauno miesto tarybos, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos atstovai.

  Trys iš devynių pirmąkart teikiamų apdovanotųjų skirti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams.. Tai UAB „SDG“, AB „Stumbras“ ir UAB „Baltijos kvapai“.

  UAB „SDG“ šiemet tapo verslo konsultacijų ir mokymų bendrovių lydere Lietuvoje. Jai skirta nominacija už socialiai atsakingą verslą. Tai toli gražu ne pirmas apdovanojimas – įmonė yra pelniusi Europos verslo apdovanojimą „Ruban d’Honneur“ už dėmesį klientams.

  „Tam, kad verslas klestėtų, neužtenka tik gauti didelį pelną. Reikia socialios aplinkos, kurioje žmogus kurtų jausdamas, kad jam, esant bėdai, bus ištiesta pagalbos ranka. Taip pat būtina teisingai pasidalinti pridėtinę vertė, kuri sukurta bendromis ir vadovų, ir pagalbinių darbuotojų pastangomis“, – tokią socialiai atsakingo verslo sampratą pateikia Eduardas Jasas.

  „Džiaugiuosi, kad miesto vadovai įvertino verslo žmones. Svarbu suprasti, kad valstybės gerovę kuria verslas,“ – atsiimdamas „Verslo taurą“ kalbėjo E. Jasas.

  „Dosniausio darbdavio“ nominacija stipriųjų gėrimų gamyklai „Stumbras“. Bendrovė savo darbuotojams išmoka didžiausius vidutinius atlyginimus Kauno mieste.

  Bendrovė „Baltijos kvapai“, gaminanti kvapnias žvakes iš natūralių medžiagų, pagerbta už verslo ir aplinkos darną.

  „Verslo taurą“ už Kauno verslo ir mokslo pakėlimą į kosmoso platybes pelnė Kauno technologijos universiteto (KTU) palydovo „LitSat-1“ komanda. Apdovanota ir jauna IT verslo bendrovė „Invenis“, kurianti į viso pasaulio rinkas orientuotus kompiuterinius žaidimus.

  Vieną iš pirmųjų Kauno apdovanojimų verslui gavo ir UAB „NFQ Solutions“. Bendroje Lietuvos ir Vokietijos įmonėje, kuriančioje didelius IT verslo projektus, dirba 200 žmonių. Jungtinės Karalystės kredito ir rizikos valdymo ir finansinių paslaugų kompanija „CallCredit Operations“, Žalgirio“ arenoje atidariusi informacinių technologijų centrą. Pradinės bendrovės investicijos siekė daugiau nei 60 mln. Lt.

  „Verslo tauru“ buvo įvertinti bendrovės „Kauno tiltai“ darbai: nutiesti Kauno miesto aplinkkeliai, automagistralė Vilnius-Kaunas, tarptautinės reikšmės kelias „Via Baltica“. Atsižvelgdama į sudėtingą finansinę miesto padėtį, įmonė Panemunės tiltui statyti naudoja ir savo lėšas. Įvertinimą už didžiausią indėlį į miesto biudžetą pelnė „Senukų prekybos centras“.


Skip to content