• Naujienos
 • Trečiasis garbingų svečių iš Japonijos vizitas

  Trečiasis garbingų svečių iš Japonijos vizitas

  Liepos 22 d. Kauno PPA rūmuose lankėsi Japonijos miesto Izumiotsu meras Haruhiko Ito ir vadovaujama delegacija bei Izumiotsu prekybos ir pramonės rūmų pirmininkas Takao Sawada.

  Svečius priėmė Kauno PPA rūmų generalinis direktorius Vytautas Šileikis, rūmų viceprezidentas Evaldas Rapolas, rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Rita Baidokaitė bei skyriaus specialistė Ingrida Braziūnienė.

  Tai jau trečiasis Izumiotsu prekybos ir pramonės rūmų pirmininko Takao Sawada vizitas tiek Kauno mieste, tiek Kauno PPA rūmuose. Vizito tikslas – aptarti tolesnes bendradarbiavimo galimybes vykdant bendradarbiavimo sutartį, pasirašytą tarp Kauno PPA rūmų ir Izumiotsu prekybos ir pramonės rūmų 2014m. lapkričio 4 d. Jos agrindinis jos tikslas – stiprinti bendradarbiavimo galimybes tarp Lietuvos ir Japonijos įmonių.

  „Noriu padėkoti ir pasidžiaugti pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi. Šis mūsų vizitas išties sėkmingas. Gerai jaučiuosi čia būdamas, nes tai jau trečiasis mano vizitas. Mus sužavėjo pristatytos rūmų veiklos ir idėjos, kaip padėti jauniesiems verslininkams ir moterims verslininkėms. Turime to pasimokyti ir tapti tokia pat atvira ir dinamiška organizacija kaip ir Kauno PPA rūmai“, – sakė T. Sawada.

  Japonijos miesto Izumiotsu meras Haruhiko Ito pabrėžė, jog siekia bendradarbiavimo su Kauno miestu savivaldybės lygiu, todėl delegacija apsilankė Kauno miesto savivaldybėje ir susitiko su Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu. „Visi susitikimai Kauno mieste įvyko Kauno PPA rūmų didelių pastangų dėka. Girdėjome, kokioje tarptautinėje plotmėje veikiate ir mums taip pat reikia globalizuotis“, – tvirtino Izumiotsu miesto meras Haruhiko Ito.

  Japonų delegacija taip pat lankėsi UAB „Garlita“, kurios pagrindinė veikla – viršutinio ir apatinio trikotažo gamyba. Svečiams buvo pristatyta įmonės veikla, jie supažindinti su inovatyvių gaminių eksplozija bei gamybos procesu.Skip to content