• Naujienos
 • Tradicinis rūmų metinis renginys – jau 21-ąjį kartą

  Tradicinis rūmų metinis renginys – jau 21-ąjį kartą

  Nuo Kauno iki Rio de Žaneiro. Nuo verslo rizikos iki Lotynų Amerikos šokių žingsnių. Nuo kasdienybės problemų – prie šventinių tostų ir sveikinimų. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tradiciniame metų šventiniame vakare apie 250 verslo ir socialinių partnerių atstovų iš Kauno ir Marijampolės regionų nukeliavo į kitą pasaulio kraštą ne sudarinėti eksporto kontraktų, o pasidžiaugti kitomis gyvenimo spalvomis.

  Tradicija baigiantis metams rūmų bendruomenei susitikti šventinėje aplinkoje, pagerbti beveik dešimties nominacijų laureatus, labiausiai nusipelniusius verslininkus tęsiasi 21 kartą. Šio renginio vedėjas, aktorius Egidijus Stancikas paragino vakaro dalyvius linksmintis ir negailėti aplodismentų šių metų apdovanojimų nominantams.

  „Adventas – tai laikas susitaikyti, susilaikyti nuo pikto žodžio, atleisti, apmąstyti besibaigiančius metus ir planuoti naujus darbus. Metus pradėjome euru, tiesioginiais merų rinkimais. Džiugu, kad šiandien mūsų renginyje dalyvauja Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, Kėdainių rajono – Saulius Grinkevičius, Šakių rajono – Jonas Bertašius, Prienų rajono – Alvydas Vaicekauskas. Vasarą pradėjome Graikijos krize ir kurdami verslo istorijos įamžinimo erdvę Parodų kalne, o metus baigiame pasodinę 90 ąžuolų Kalniečių parke ir sudėtingais geopolitiniais iššūkiais. Jų kontekste ypač linkiu sėkmės, optimizmo ir eksporto plėtros“, – sveikindamas susirinkusius verslo, regiono savivaldybių, akademinės bendruomenės, socialinių partnerių atstovus kalbėjo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis.

  21-ojo šventinio vakaro generalinis rėmėjas – UAB „SDG“, be daugelio kitų, pelniusi ir Europos verslo apdovanojimą „Už dėmesį klientui“, o neseniai Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose pripažinta „Metų bendruomeniškiausia įmone“. Renginio rėmėjai – UAB „Naujasis Nevėžis“, AB „Lytagra“, UAB „Serfas“, partneriai – AB „Wolfas Engelman“, Kauno taikomosios dailės mokykla.

  Šiemet aukščiausi rūmų apdovanojimai – bronzos „Darbo žvaigždės“ paskirtos dviem regiono savivaldybių merams – Kauno miesto merui Visvaldui Matijošaičiui ir Kėdainių rajono savivaldybės merui Sauliui Grinkevičiui.

  Bronzos „Darbo žvaigždėmis“ apdovanoti ir du Kauno PPA rūmų tarybos nariai – finansinių paslaugų UAB „Aurita“ direktorė Vaida Butkuvienė ir advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ advokatas Evaldas Rapolas.

  V. Butkuvienė aktyviai dalyvauja kaip ekspertė formuojant verslui palankią aplinką, jau penkerius metus, nuo pat įkūrimo, vadovauja Kauno finansininkų klubui, konstruktyviai bendradarbiauja su valdžios institucijomis ir akademine bendruomene, skaito paskaitas studentams.

  E. Rapolas taip pat aktyviai dalyvauja atstovaujant bendriesiems verslo interesams, teikia rekomendacijas dėl verslo teisinio reguliavimo Lietuvoje, teikia nemokamas konsultacijas rūmų nariams.

  „Padėkos ženklu“ už ilgametį bendradarbiavimą ir konstruktyvų dialogą apdovanotas Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos prezidentas Jonas Guzavičius.

  Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, pabrėždami Kauno PPA rūmų generalinio direktoriaus V. Šileikio nuopelnus stiprinant rūmų vaidmenį Lietuvoje, apdovanojo jį „Lietuvos verslininkų balso“ ženklu.

  Mažasis eksporto prizas šiemet skirtas Prienuose veikiančiai UAB „Ekofrisa“. Tai viena didžiausių kruopų gamintojų Baltijos valstybėse, žaliavą perkanti iš Lietuvos ūkininkų, o 82 proc. produkcijos eksportuojanti į įvairias pasaulio šalis. Šiemet per tris ketvirčius pardavimai išaugo 48 proc., eksportas – 41 proc. Bendrovės vadovė Lina Padvaiskienė yra rūmų atstovybės Prienuose iniciatorė ir vadovė. Prizą jai įteikė pirmasis atkurtųjų Kauno PPA rūmų prezidentas Simas Ramutis Petrikis.

  Aktyviausiais rūmų nariais 2015 m. pripažinti UAB „Baldai Jums“, UAB „Aša“, UAB „Marijampolės pieno konservai“ ir UAB „Krašto vitrina“.

  Už svarų indėlį bendruomenei šiais metais pagerbta Kauno kolegija, UAB „SDG“ Teisės departamento vadovė Evelina Jasaitė, UAB „Koncernas „Alga“, AB „Achema“, Prienų UAB „Gyvenimas“, leidžianti Prienų ir Birštono laikraštį „Gyvenimas“, Kėdainiuose veikianti UAB „Bieltransa“ ir Šakių bendrovė „Gulbelė“.

  Rūmų ambasadorių titulai 2015 m. suteikti Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanei prof. Astridai Miceikienei ir UAB „Dinaka“ direktoriui, rūmų tarybos nariui Vytui Čičeliui. Šie vardai suteikiami už asmeninį indėlį, bendruomenės telkimą, narystės sklaidą ir rūmų vardo viešinimą.

  Metų profesinio rengimo institucija šiemet tapo Kauno statybininkų rengimo centras, surinkęs daugiausiai balų pagal nustatytus vertinimo kriterijus.

  „Darbo žvaigždės“ medalis šventiniame renginyje įteiktas UAB „SDG“ Marijampolės skyriaus ekspertei Eleonorai Šeškevičiūtei ir Kauno kolegijos Menų fakulteto dekanei dr. Sigitai Saulėnienei.

  VšĮ „Gerumo ąžuolas“ atminimo dovanas įteikė rūmų vadovams B. Žemaičiui ir V. Šileikiui už iniciatyvą ir naują ąžuolyną Kaune.

  Vakare skambėjo argentinietiška muzika, kurią atliko lietuvių kilmės Federikas Mazanares su grupe „Amigos“. Aistringosios „Rokados“ šokėjos kėlė nuo kėdžių solidžius verslininkus. Loterijoje vakaro dalyviai džiaugėsi rūmų narių dovanomis – Kauno taikomosios dailės mokyklos moksleivių sukurtomis riešinėmis, rankų darbo žvakidėmis ir kt., „Saulėjos SPA“ masažais, VšĮ „Interjero erdvė“ sukurtu šviestuvu ir t.t.

  Vakaro pabaigą vainikavo tradicinis tortas, kurį dalijo šių metų rūmų ambasadorė prof. A. Miceikienė.

  Apie mus rašo ir lrytas.lt
  ir kaunodiena.lt

  Daugiau renginio nuotraukų

  <iframe src=“https://drive.google.com/embeddedfolderview?id=0Bx2jVfkZ0dtPdFQxX1JYeGJUT00#grid“ width=“460″ height=“4000″ frameborder=“0″></iframe>

Skip to content