• Naujienos
 • Tradicinis padėkos vakaras Prienų savivaldybės rėmėjams

  Tradicinis padėkos vakaras Prienų savivaldybės rėmėjams

  Gruodžio 19 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre įvyko jau trečius metus Prienų r. savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko inicijuotas padėkos vakaras, skirtas savivaldybės rėmėjams.

  Sveikindamas susirinkusiuosius meras pabrėžė, kad rajono ekonomikai labai svarbus savivaldos, verslininkų, kitų subjektų bendradarbiavimas. Jis padėkojo verslininkams už finansinį indėlį į savivaldybės biudžetą, nuolatinę paramą seniūnijoms, mokykloms, bendruomenėms. Meras pasidžiaugė, kad rajone yra gausus būrys patyrusių, stiprių verslininkų, kurių produkcija pasiekia tolimiausias šalis, taip pat ir energingų, jaunų verslininkų, kurie turi noro bendrauti ir ieškoti verslo ir savivaldos bendradarbiavimo galimybių. Kad šis ryšys būtų dar glaudesnis, A. Vaicekauskas pasiūlė plėtoti asocijuotą verslo ir savivaldos struktūrą. Visiems, susirinkusiems į šventinį padėkos vakarą, Savivaldybės vadovas palinkėjo jaukių, gražių artėjančių švenčių ir prasmingų ateinančių metų, pasisekimo veiklose ir asmeniniame gyvenime.

  Susirinkusieji buvo supažindinti su 2017-ųjų metų savivaldybės darbais, pasiekimais, įgyvendintais ir įgyvendinamais projektais.

  Padėkos vakare dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis. Svečias pabrėžė, kad Prienų krašte nemažai teigiamų poslinkių, gražių darbų. Jis palinkėjo juos tęsti, kurti tinkamą aplinką verslo, švietimo bei savivaldos bendradarbiavimui. Už visų kartu nuveiktus darbus Savivaldybei ir merui A. Vaicekauskui padėkojo ir UAB „Aroma Rex“ vadovas Rimvidas Skorupskas.

  Šventinę vakaro nuotaiką kūrė Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vokalinė grupė „Aksomas“ ir „Musica Festiva“ kvartetas.

Skip to content