• Naujienos
 • „Tech Industry“ verslo kontaktai Rygoje

  „Tech Industry“ verslo kontaktai Rygoje

  Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas) Lietuvoje kartu su partneriais Investment Development Agency of Latvia (LIAA), International Exhibition Company BT 1, Latvian Technological Centre ir Association of Mechanical Engineering and Metalworking Industries of Latvia (MASOC) Latvijoje kviečia į verslo kontaktų renginį, kuris įvyks tarptautinės „Tech Industry 2011“ parodos metu lapkričio 24-26 dienomis Kipsala parodų centre, Rygoje (Latvija).

  „Tech Industry“ yra didžiausia ir svarbiausia pramoninės produkcijos paroda Baltijos regione. „Tech Industry 2010“ renginyje dalyvavo apie 190 įmonių iš 26 šalių, apsilankė 16 000 dalyvių.

  Dalyvaujantieji verslo kontaktų renginyje turės puikią galimybę užmegzti kontaktus su įmonėmis ir organizacijomis iš visos Europos. Verslo kontaktų renginys vyks lapkričio 24-25 dienomis. Šiais metais jame taip pat dalyvaus Mechaninės inžinerijos ir metalo apdirbimo asociacijos nariai, Latvijos gamybinės organizacijos, atstovai iš Estijos, Lietuvos, Skandinavijos šalių, Rytų ir Vakarų Europos.

  Dalyvavimas verslo kontaktų renginyje yra nemokamas. Dalyviams bus suteikta galimybė nemokamai apsilankyti parodoje bei dalyvauti seminaruose ir konferencijose, kurios vyks „Tech Industry 2011“ parodos metu. Verslo kontaktų renginio dalyviams suteikiama teisė už mažesnę kainą apsigyventi „Islande Hotel“ viešbutyje, kuris yra 500 m atstumu nuo parodų centro.

  Kaip registruotis?

  Visi verslo kontaktų renginio „Tech Industry 2011“ dalyviai registruojasi internetinėje svetainėje http://www.bt1.lv/techindustry/?lang=engmenu=51
  užpildydami pateiktą anketą.

  Kiekviena dalyvaujanti įmonė turi galimybę susikurti savo individualų susitikimų grafiką, pasirinkdama ją dominančias įmones, patvirtindami arba atmesdami kitų įmonių pakvietimus.

  Renginio vieta

  Tarptautinių parodų centras Kipsala

  Kipsalos gatvė 8, Ryga, LV-1048, Latvija

  Programa

  Lapkričio 24 d. Lapkričio 25 d.

  13:00-14:00 Registracija 09:00-10:00 Registracija

  14:00-17:00 Verslo susitikimai 10:00-17:00 Verslo susitikimai

  Tikslinės grupės

  Gamintojai, pardavėjai, eksportuotojai, importuotojai ir tyrimų organizacijos iš šių sektorių:

  • mechaninės inžinerijos

  • metalo apdirbimo

  • automatikos,elektronikos

  • elektros inžinerijos

  • įrankių gamybos/prekybos.

  Registracija

  Registruokitės internetu oficialiame „Tech Industry“ tinklalapyje – http://www.bt1.lv/techindustry/?lang=engmenu=50

  Elektroninis katalogas

  Jūsų dalyvio anketa bus viešinama elektroniniame verslo kontaktų renginio dalyvių kataloge. Šis katalogas yra įrankis identifikuoti potencialius partnerius bei individualių susitikimų prašymams pateikti.

  Svarbios datos

  Registracija vyksta iki 2011 11 06.

  Susitikimų registravimas iki 2011 11 20.

  Dalyvio mokestis

  Dalyvio mokesčio nėra.

  Pagalba dalyviui

  Enterprise Europe Network
  (Europos verslo ir inovacijų tinklo) projekto vadovas – koordinatorius Aivaras Knieža padės Jums pildant dalyvio registracijos anketą, atsakys į Jūsų klausimus prieš renginį ir renginio metu, patars, kaip nuvykti į renginio vietą (el. paštas: aivaras.knieza@chamber.lt
  , tel.: (8 37) 20 14 91).

Skip to content