• Tarybos nariai susitiko su Seimo pirmuoju vicepirmininku Vydu Gedvilu

    Tarybos nariai susitiko su Seimo pirmuoju vicepirmininku Vydu Gedvilu

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariai liepos 7 d. susitiko su vienu iš aukščiausių valstybės pareigūnų, Seimo pirmuoju vicepirmininku Vydu Gedvilu. Susitikime aptartos šalies politikos ir ekonomikos aktualijos.

    Pabrėžęs gilias rūmų istorines ištakas ir vaidmenį šalies gyvenime, V. Gedvilas akcentavo politikų ir visuomenės atstovų konstruktyvaus dialogo reikšmę siekiant valstybės pažangos, verslo ekspertinius patarimus valdžiai priimant sprendimus ir nukreipiant jos pastangas naudinga kryptimi. V. Gedvilas paragino verslo bendruomenę aktyviai dalyvauti teisėkūros procesuose, reikšti savo pastabas rengiant įstatymų projektus, informuojant apie vykdomosios valdžios nesprendžiamas problemas.

    Diskusijoje buvo aptarti regioninės politikos, energetikos, krašto apsaugos, ES naujo finansavimo laikotarpio 2014-2020 m. ir kiti klausimai.

    Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Šarūnas Kliokys ir generalinis direktorius Rimantas Šidlauskas.Skip to content